پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
پربیننده های خبرگزاری
حاشیه نگاری از سفر استانی رئیس جمهور/ شعار "دکتر کلید و رو کن" رشیدپور/ دانش آموزان نبودند
1
اتفاقی نادر در عرصه حیات وحش ایران؛ ۴ پلنگ ایرانی همزمان در پارک ملی بمو مشاهده شدند
9
 
 
 
 
کد خبر: 1568081
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱/۱۵ - ۱۷:۲۴
استانها > غرب > کردستان
ساکی عنوان کرد:
تمام ظرفیتهای آموزش و پرورش برای حمایت از تولید ملی استفاده می شود
سنندج - خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از برنامه ریزی برای استفاده از کلیه ظرفیتهای آموزش و پرورش برای حمایت از تولید ملی در استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خسرو ساکی در جلسه شورای معاونان و روسای گروه این اداره کل با اشاره به وظیفه آموزش و پرورش در قبال فرهنگ عمومی جامعه، به رویکرد فرهنگی پیام نوروزی مقام معظم رهبری پرداخت و بر نقش فرهنگیان در فرهنگ سازی برای حمایت از تولید ملی تاکید کرد و افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از تمام ظرفیت های آموزش و پرورش در راستای حمایت از تولید ملی استفاده می شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال 91 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، وظیفه آحاد جامعه از جمله آموزش و پرورش را حمایت از تولید ملی عنوان کرد و ضمن تاکید بر خرید کالاهای ایرانی افزود: آموزش و پرورش تمام سعی و تلاش خود را برای فرهنگسازی و استفاده از کالاهای ملی به کار می گیرد تا دانش آموزان به عنوان سفیران فرهنگی خانواده ها به سوی مصرف تولیدات ملی سوق دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی ماهر برای تقویت چرخه تولید، بر تبیین پیام نوروزی مقام معظم رهبری توسط مسئولان آموزش و پرورش استان کردستان در برنامه های آغازین مدارس، جلسات و نشست های مختلف تاکید کرد و یادآور شد: با لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب همه باید در راستای توسعه همه جانبه کشور گام برداریم و آموزش و پرورش در این بخش اقدامات مختلفی را در دستور کار قرار می دهد.

ساکی در پایان گفت: در کنار برنامه ریزی برای اجرای برنامه های مربوط به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اهداف بلند مدت وزارت آموزش و پرورش به ویژه اجرای طرح تحول آموزشی نیز به صورت جدی در استان کردستان دنبال و پیگیری می شود.

کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام کامل:
ایمیل:
وبسایت:
نظر شما:
عدد امنیتی:
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
خبر فوری :