پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳
فضاگویا
بنر ایران رهجو
گردشگری رز آبی
هتلیار
 
 
 
 
کد خبر: 1568081
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱/۱۵ - ۱۷:۲۴
استانها > غرب > کردستان
ساکی عنوان کرد:
تمام ظرفیتهای آموزش و پرورش برای حمایت از تولید ملی استفاده می شود
سنندج - خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از برنامه ریزی برای استفاده از کلیه ظرفیتهای آموزش و پرورش برای حمایت از تولید ملی در استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خسرو ساکی در جلسه شورای معاونان و روسای گروه این اداره کل با اشاره به وظیفه آموزش و پرورش در قبال فرهنگ عمومی جامعه، به رویکرد فرهنگی پیام نوروزی مقام معظم رهبری پرداخت و بر نقش فرهنگیان در فرهنگ سازی برای حمایت از تولید ملی تاکید کرد و افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از تمام ظرفیت های آموزش و پرورش در راستای حمایت از تولید ملی استفاده می شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال 91 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، وظیفه آحاد جامعه از جمله آموزش و پرورش را حمایت از تولید ملی عنوان کرد و ضمن تاکید بر خرید کالاهای ایرانی افزود: آموزش و پرورش تمام سعی و تلاش خود را برای فرهنگسازی و استفاده از کالاهای ملی به کار می گیرد تا دانش آموزان به عنوان سفیران فرهنگی خانواده ها به سوی مصرف تولیدات ملی سوق دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی ماهر برای تقویت چرخه تولید، بر تبیین پیام نوروزی مقام معظم رهبری توسط مسئولان آموزش و پرورش استان کردستان در برنامه های آغازین مدارس، جلسات و نشست های مختلف تاکید کرد و یادآور شد: با لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب همه باید در راستای توسعه همه جانبه کشور گام برداریم و آموزش و پرورش در این بخش اقدامات مختلفی را در دستور کار قرار می دهد.

ساکی در پایان گفت: در کنار برنامه ریزی برای اجرای برنامه های مربوط به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اهداف بلند مدت وزارت آموزش و پرورش به ویژه اجرای طرح تحول آموزشی نیز به صورت جدی در استان کردستان دنبال و پیگیری می شود.

کلید واژه های مطلب:
نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری مهر نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= 13 + 7
1568081
خبر فوری :