پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
فضاگویا
بنر ایران رهجو
گردشگری رز آبی
هتلیار
 
 
 
 
کد خبر: 1579935
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱/۳۰ - ۱۰:۳۵
استانها > شمال > گلستان
ناصری:
تعداد رشته های دانشگاه آزاد گرگان به 81 رشته رسید
گرگان - خبرگزاری مهر: معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گفت: تعداد رشته های تحصیلی این واحد دانشگاهی به 81 رشته رسید.

محمدیوسف ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که در حال حاضر بیش از هشت هزار دانشجو در  76 رشته تحصیلی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند گفت: پنج رشته دیگر در آینده نزدیک به رشته های فعال دانشگاه آزاد اسلامی گرگان اضافه خواهند شد.

ناصری تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با تجهیز آزمایشگاهها و کارگاههای مورد نیاز و با فراهم نمودن شرایط و تجهیزات و مهیا نمودن زیرساختهای لازم ، امکانات مناسب برای پذیرش دانشجو در رشته های جدید را فراهم کرده است.

ناصری گفت: در این راستا تقاضای راه اندازی رشته های باستان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد ، تربیت بدنی با گرایش رفتار حرکتی در مقطع کارشناسی و رشته های تحصیلی مهندسی تکنولوژی کامپیوتر ، بهداشت مواد غذایی و علوم ازمایشگاهی دامپزشکی در مقطع کارشناسی ناپیوسته را داشته که پذیرش دانشجویان در رشته های فوق الذکر مورد تایید کلی شورای گسترش وزارت علوم قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین با موافقت قطعی وزارت علوم با پذیرش دانشجو در این رشته ها امکان پذیرش دانشجو در این رشته ها تا مهرماه اینده فراهم خواهد شد.
کلید واژه های مطلب:
نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری مهر نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= 3 + 13
1579935
خبر فوری :