پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
پربیننده های خبرگزاری
سرپرست پارک ملی گلستان خبر داد: کشف لاشه یک پلنگ ایرانی در پارک ملی گلستان
7
 
 
 
 
کد خبر: 1638635
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۴/۱۰ - ۱۵:۰۹
ورزشی
تورنمنت آلمان/
تیم شنای معلولان 8 مدال کسب کرد
کاروان اعزامی شنای معلولان ایران در نخستین روز رقابت های بین المللی شنای آلمان موفق به کسب 8 مدال رنگارنگ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین اقبالی، سرپرست کاروان اعزامی به این رقابت ها با اعلام این خبر افزود: رقابت های بین المللی شنای آلمان با حضور 133 تیم و 496 شناگر از سراسر دنیا در سطح کیفی بسیار بالایی در حال برگزاری است و حضور این تعداد شناگر در چنین رویدادی موجب شده این رقابت ها پس از رقابت های پارالمپیک، پر تعداد ترین و مهم ترین رویداد رشته شنای معلولان محسوب شود.

وی در ادامه گفت: این مسابقات به صورت رده سنی برگزار می شود و از آنجا که امکان کسب سهمیه ورودی رقابت های لندن نیز در این رویداد ورزشی فراهم شده، حساسیت رقابت ها به شدت بالاست.

کاروان اعزامی ایران متشکل از 6 شناگر تیم دانشگاه علوم پزشکی مشهد و شاهین ایزدیار، ملی پوش تیم شنای معلولان و تنها نماینده ایران در رقابت های پارالمپیک لندن، از 8 تا 12 تیر ماه در این رقابت ها حضور دارد.

نتایج اولین روز رقابت های شنا برلین به این شرح است:
محمدرضا رهبری و سیداصغر حسینیان در 100 متر پروانه و غلامحسین صاحبکار در ماده 200 متر قورباغه مدال طلا گرفتند، محمد محمدی دو مدال نقره در مواد 100متر پروانه و 200 متر آزاد، محمدرضا رهبری مدال برنز در ماده 200 متر آزاد ، مجید غفاریان مدال برنز در ماده 200 متر آزاد. تیم شنای ایران در ماده 4 در 100 متر آزاد تیمی هم به مدال برنز دست پیدا کرد.

کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام کامل:
ایمیل:
وبسایت:
نظر شما:
عدد امنیتی:
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
خبر فوری :