پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳
فضاگویا
بنر ایران رهجو
گردشگری رز آبی
هتلیار
پربیننده های خبرگزاری
در جدیدترین دستاورد نیروی زمینی سپاه؛ تیربار "حامی" و نارنجک‌انداز "رولور" رونمایی شدند
9
منصوره قلیچی نجات گرگ زخمی
10
 
 
 
 
کد خبر: 1643185
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۴/۱۷ - ۰۸:۳۹
سیاسی
شاکری در گفتگو با مهر:
25 کاندیدای احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری 92 حضور دارند
عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، در مورد تعداد کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و دسته بندی های سیاسی در این انتخابات ، گفت: حدود 25 نفر محتمل است که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند؛ بنابراین نمی توان دسته ها و گروهاس سیاسی در آن انتخابات را پیش بینی کرد.

 مجتبی شاکری در گفتگو با خبرنگار مهر، شاخص های برگرفته از گفتمان رهبری را ملاک اصلی اصولگرایی دانست و گفت: اگر مطابق با اصولگرایی برگرفته از گفتمان انقلاب، ولایت و سیره امام و رهبری پیش برویم به ما کمک می کند که دچار افراط و تقریط نشویم.

وی با بیان اینکه برهم زدن مرزها بدون جایگزینی ساختارمناسب باعث اشتباه در عمل می شود، افزود: کسانیکه قصد مخدوش کردن مرزهای اصولگرایی و گسترش مرزهای آن را دارند یا باید در گذشته خود تردید کنند و یا اینکه به ملاک های جریان اصولگرایی اعتقاد عمیق نداشته و حالا به جایی رسیدند که مرزهای جدیدی را در این جریان تعریف می کنند.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران، با تاکید براینکه باید شاخص ها، تذکرات،  منش و رفتار رهبری ملاک اصولگرایی قرار گیرد، تصریح کرد: مشکل از آنجا به وجود می آید که برخی ها خود را ملاک اصولگرایی قرار می دهند؛ بنابراین دچارافراط و نقریط می شوند.

شاکری با اشاره به اثرات سوء جابجا شدن مرزهای اصولگرایی، گفت: اگر مزرها جابجا شود و یا از تعادل خارج شود؛ مجاز جای حقیقت را می گیرد و ناکارآمدی جای کارآمدی تصور می شود؛ که این امر خسارت های جبران ناپذیری را به نظام و جریان اصوبگرایی وارد می سازد.

وی همچنین در مورد تعداد کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و دسته بندی های سیاسی در این انتخابات ، گفت: حدود 25 نفر محتمل است که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند؛ بنابراین نمی توان دسته ها و گروهاس سیاسی در آن انتخابات را پیش بینی کرد .

کلید واژه های مطلب:
نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری مهر نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= 2 + 11
1643185
خبر فوری :