پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
پربیننده های خبرگزاری
اتفاقی نادر در عرصه حیات وحش ایران؛ ۴ پلنگ ایرانی همزمان در پارک ملی بمو مشاهده شدند
4
 
 
 
 
کد خبر: 1697958
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۶/۲۷ - ۱۵:۴۶
استانها > شمال > آذربایجان شرقی
فلاحی:
نمایندگان ارسباران با تهیه طرح دو فوریتی به یاری زلزله زدگان می شتابند
تبریز - خبرگزاری مهر: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان ارسباران با تهیه طرح دو فوریتی و طرح آن در هفته آینده به یاری زلزله زدگان می شتابند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر ، یکی از دغدغه های جدی نمایندگان مجلس را ارائه خدمات مناسب به زلزله زدگان اعلام کرد و افزود: نمایندگان ارسباران و مناطق زلزله زده با تهیه طرح دو فوریتی متشکل از 21 بند مورد نیاز و کارشناسی شده مناطق زلزله زده را هفته آینده با طرح در مجلس و تصویب آن تمهیدات ویژه ای را برای مناطق زلزله زده تدارک دیده اند.

عباس فلاحی باباجان گفت: در قسمتی از این طرح معافیت مالیاتی، ارائه تمهیدات ویژه در امر ساخت و ساز روستایی و شهری، خدمت سربازی، حذف 20 درصد پیشرفت در ارائه تسهیلات به شهرهای زلزله زده، از جمله موارد این طرح هستند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با تصویب به موقع این طرح بتوانیم قسمتی از آلام مصیبت دیدگان از این زلزله را تسکین بخشیم.

باباجان همچنین گفت: متأسفانه در بخش اماکن دامی عملیات اجرایی در ساخت آنها از پیشرفت مناسبی برخوردار نیست و مردم از این روند ناراضی هستند که امیدواریم با اتخاذ تدابیر لازم در روند اجرایی این طرح ها زمینه رفاه و آسایش زلزله زدگان فراهم گردد.

نماینده اهر هریس و هیئت همراه به نمایندگان از سوی رئیس مجلس از روستاهای زلزله زده اهر و هریس که 100 درصد آسیب دیده اند بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات روستائیان را مورد بررسی قرار داد.

کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام کامل:
ایمیل:
وبسایت:
نظر شما:
عدد امنیتی:
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
خبر فوری :