پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
پربیننده های خبرگزاری
سرپرست پارک ملی گلستان خبر داد: کشف لاشه یک پلنگ ایرانی در پارک ملی گلستان
7
 
 
 
 
کد خبر: 1704381
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۷/۴ - ۰۸:۲۵
اقتصادی
درگفتگو با مهر اعلام شد؛
اعلام قیمت‌های مصوب شیر خام / شیر از امروز دو نرخی شد
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی ایران ضمن اعلام قیمت‌های مصوب شیرخام در جلسه ستاد تنظیم بازار، از دو نرخی شدن این محصول از امروز سه شنبه خبر داد.

رضا باکری درگفتگو با مهر درباره قیمت نهایی محصولات لبنی اظهارداشت: براساس تصمیمی که روز گذشته در جلسه ستاد تنظیم بازار اتخاذ شده، قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بار میکروبی یک میلیون و چربی 3.2 درصد درحدود 770 تومان و قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بارمیکروبی یکصد هزارو چربی 3.2 درصد در حدود 900 تومان تعیین شده است.

وی اضافه کرد: البته با احتساب کرایه حمل 30 تومانی این محصول از درب دامداری تا درب کارخانه قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بار میکروبی یک میلیون و چربی 3.2 درصد درحدود 800 تومان و قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بار میکروبی یکصد هزارو چربی 3.2 درصد درحدود 930 تومان محاسبه می شود.

به گفته دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی ایران، قیمت کلیه محصولات لبنی نیز براساس قیمتهای جدید مصوب شیرخام توسط سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تعیین شده است.  

به گزارش مهر، پیش از این قیمت پایه هرکیلوگرم شیر خام براساس 3.2 درصد چربی و بار میکروبی یک میلیون درحدود 750 تومان تعیین شده بود که به گفته دست اندرکاران صنایع لبنی هیچگاه شیرخام را با این قیمت از دامداران خریداری نکردند.
 
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام کامل:
ایمیل:
وبسایت:
نظر شما:
عدد امنیتی:
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
خبر فوری :