پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳
فضاگویا
بنر ایران رهجو
گردشگری رز آبی
هتلیار
پربیننده های خبرگزاری
در جدیدترین دستاورد نیروی زمینی سپاه؛ تیربار "حامی" و نارنجک‌انداز "رولور" رونمایی شدند
9
 
 
 
 
کد خبر: 1799718
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۱/۶ - ۱۱:۰۹
سیاسی
پور محمدی:
بیشترین تخلفات اداری مربوط به بانک‌هاست
رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره بیشترین پرونده های سازمان بازرسی کل کشور گفت: هر جا که پول هست تخلف هم زیاد است وبیشترین پرونده های سازمان بازرسی کل کشور مربوط به تخلفات اداری بانک ها است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی مصطفی پور محمدی درباره آخرین وضعیت بدهکاران بانکی تصریح کرد: مسئولیت رسیدگی به بدهکاران بانکی بر عهده دادستانی کشور است و قرار است بانک ها گزارشی از بدهکاران را به دادستانی ارائه دهند.
 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت اخلالگران بازار ارز به کجا رسید؟ افزود: در این راستا دادستانی از سازمان بازرسی تقاضای کمک کرده که دوالی سه پرونده بزرگ مربوط به اخلالگران بازار ارز از دادستانی به این سازمان ارجاع شده است و در مرحله بررسی قرار دارند.
 
پور محمدی ادامه داد: بخش عمده ای از اخلالگران بازار ارز مربوط به بخش خصوصی است و سازمان بازرسی دخالت نمی کند؛ آن چیزی که مربوط به اعداد و ارقام بزرگ است و ارتباط آنها با دستگاه های اداری  گسترده می شود را تعقیب خواهیم کرد.
 
وی در توضیح این مطلب اضافه کرد: موارد خاص و متعدد توسط دستگاه امنیتی و بازپرسی بررسی می شوند.
 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به اینکه تخلفات بانکی، اقتصادی، گمرکی، واگذاری ها و زمین بیشترین پرونده های در حال بررسی هستند، خاطرنشان کرد:بیشترین تخلفات به دستگاههایی نظیر شهرداری، بانکها، امور مالیاتی و دادگستری که بیشترین خدمات را دارند، بر می گردد البته تعداد پرونده های بانکی و پولی به دلیل اینکه از جنس بزرگتری هستند بیشتر است.
 

کلید واژه های مطلب:
---
|
--
|
-
|
نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری مهر نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= 6 + 2
1799718
خبر فوری :