شرایط دانشگاه افسری و تربیت‌ پاسداری امام حسین (ع) در کنکور اعلام شد

شناسهٔ خبر: 1007600 -
سازمان سنجش آموزش کشور شرایط دانشگاه افسری و تربیت‌ پاسداری امام حسین (ع) را در آزمون سراسری سال 1389 اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1389 ثبت ‌نام کرده و با درج علامت در بند 44 تقاضانامه ثبت‌ نام اینترنتی علاقمندی خود را برای گزینش در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) اعلام کرده‌اند، باید با توجه به شرایط درخواست خود را برای گزینش در این دانشگاه مجددا تایید و یا آن را حذف کنند.

پذیرش دانشجو در کلیه رشته‌ های این دانشگاه، صرفا از بین داوطلبان مرد صورت خواهد گرفت و پذیرفته‌شدگان لازم است از ضوابط و مقررات اختصاصی این دانشگاه تبعیت کنند.

از بین پذیرفته ‌شدگان چند برابر ظرفیت این دانشگاه پس از سیر مراحل گزینش و دارا بودن شرایط لازم، به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخواهند آمد و سپس مشغول به تحصیل خواهند شد.

برنامه‌ های آموزشی این دانشگاه مطابق نظام و سیر خدمتی سپاه خواهد بود و تحصیل در این دانشگاه به صورت شبانه ‌روزی و تابع قوانین و مقررات این دانشگاه است.

حداکثر سن داوطلبان تحصیل در این دانشگاه 22 سال تمام است و در صورتی که دانشجو در حین تحصیل شرایط عمومی یا اختصاصی دانشگاه را از دست بدهد برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

کلیه متقاضیان بورسیه سپاه باید پس از تکمیل برگ درخواست تحصیل در دانشگاه امام حسین (ع) مندرج در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور فرم مذکور را به همراه فیش واریزی به مبلغ 20 هزار ریال به حساب 0848800156903 جاری طلایی عهده بانک سپه شعبه دانشگاه امام حسین (ع) حداکثر تا تاریخ 15 دی ماه با پست پیشتاز به آدرس تهران: صندوق پستی 415-16535 ارسال کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 3 =