دولتیار در گفتگو با مهر:

اقدامات صهیونیستها نشانه بحران زدگی آنهاست

شناسهٔ خبر: 1095347 -
مدیر کل مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه، صهیونیست های را بحران زده دانست و گفت: اقدامات نابخردانه آنها در حمله به کشتی آزادی ناشی از بحران شکست در جنگ 22 و 33 روزه است.

مصطفی دولتیار در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حمله نظامیان رژیم صهونیستی به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه برای مردم غزه گفت: این اقدام صهیونیست ها ناشی ضربه‌های مهلکی است که در جنگ 33 روزه و 22 روزه بر اسرائیل وارد آمد ونشان می‌دهد که حاکمان و مدیران آن رژیم را دچار یک بحران کرده و این بحران در تصمیم های شتابزده و نابخردانه خود را نشان می‌دهد.

وی تلاش های اخیر رژیم صهیونیستی را مبعث از ضعف مفرط و به هم ریختگی داخلی آنها دانست و گفت: قطعاً این قضیه یک اقدام مفید برای رژیم صهیونیستی نبود.

مدیر کل مرکز مطالعات و تحقیقات وزارت امور خارجه با اشاره به مواضع برخی از حامیان این رژیم گفت: الان حتی کشورهای اروپایی و آمریکا که همواره موافق این رژیم بوند به سختی می‌توانند از آن دفاع کنند.

وی در ادامه این اقدام صهیونیستها را نشان از ضعف ، سردرگمی  و همچنین احساس خطر درباره موجودیت خود دانست و گفت : این گونه بحران ها رژیم صهیونیستی را از تصمیم گیری عاقلانه دور کرده و نشانه‌ای از فروریختگی بیشتر در آینده برای این رژیم است.

دولتیار در پایان با اشاره به پیش بینی امام راحل مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی گفت: امیدواریم پیش بینی حضرت امام درباره اضمحلال این رژیم را هرچه زودتر مشاهده کنیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 0 =