کشتی آرای به مهر اعلام کرد:

اولتیماتوم به زرگرها/ قانون مالیات بر ارزش افزوده باید اجرا شود

شناسهٔ خبر: 1189183 -
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اشاره به ادامه جلسات 3 جانبه وزارت اقتصاد، مجلس و اتحادیه برای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: اعضای اتحادیه برای اجرای این قانون باید ثبت نام کنند.

محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر از برگزاری پنجمین جلسه کارگروه 3 جانبه وزارت امور اقتصادی و دارایی، مجلس و اتحادیه طلا و جواهر در مورد اجرای مالیات بر ارزش افزوده در صنف طلا و جواهر خبرداد.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه قرار است نتایج بررسی ها و گزارش مربوطه توسط مرکز پژوهشهای مجلس به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شود، اظهارداشت: این گزارش حاوی نتایج بررسی ها و نشستهایی است که در این زمینه برگزار شده است.

وی در مورد افرادی که در صنف طلا و جواهر برای اجرای مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام نکرده اند، گفت: در این خصوص مباحثی در جلسه دیروز مطرح و منجر به اتخاذ تصمیماتی در این زمینه شد.

کشتی آرای خاطرنشان کرد: قرار است وزارت امور اقتصادی و دارایی و اتحادیه طلا و جواهر هر یک به صورت جداگانه اطلاعیه هایی را برای ثبت نام صنف طلا و جواهر برای اجرای مالیات بر ارزش افزوده منتشر کنند چرا که قانون باید اجرا شود.
 

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 9 =