حسینیان در جمع خبرنگاران:

پیام 9 دی به دشمنان برداشتن چشم طمع از ملت بود

شناسهٔ خبر: 1217832 -
رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس آخرین پیام حماسه 9 دی را برداشتن چشم طمع دشمنان از ملت و بکارگیری عقل از سوی آنان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، روح الله حسینیان در حاشیه برگزاری جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی پیام 9 دی ماه را نشان دادن حساسیت مردم نسبت به انقلاب، مذهب و رهبری خواند و گفت: اگر مردم احساس کنند این شاخص ها در جایی به خطر افتاده برای حفظ آن از جان خود دریغ نخواهند کرد.

وی گفت: آخرین پیام حماسه 9 دی ماه به دشمنان این بود که چشم طمع از این ملت برگیرید و عقل خویش را به کار بگیرید.

حسینیان در پاسخ به این سئوال که حماسه 9 دی روی چه بسترهایی شکل گرفت، گفت: حماسه 9 دی عکس العملی و پاسخی بود که مردم نسبت به بیگانگان، منافقان و دنیا طلبان که برای تضعیف انقلاب اسلامی توطئه کرده بودند از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: این حماسه پاسخ محکم و دندانشکنی از سوی ملت به عناصر مذکور بود که جان انقلاب را هدف قرار داده بودند.

نماینده تهران یادآور شد: اولین درس این حماسه باید به ضد انقلاب و ابرقدرتها باشد که خیال نکنند که مردم پس از 32 سال نسبت به انقلاب و امام و رهبر خود بی تفاوت هستند چرا که مردم هر جا احساس کنند در صحنه حضور و پاسخ دشمنان را علنا خواهند داد.

وی در پاسخ به این سئوال که پیام 9 دی ماه چه بود؟ گفت: پیام این بود که به جای اینکه دنبال دنیا و قدرت طلبی باشید به دامان مردم بازگردید این مردم هستند که از شما حفاظت خواهند کرد و این مردم عزت شما را حفظ خواهند کرد. عزت شما در گرو پایبندی به این ملت و راه ملت که همان راه امام و تبعیت از ولایت فقیه و رهبری است می باشد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 4 =