كارشناس سازمان هواشناسي در گفتگو با "مهر " :

چترها را برداريد ، آسمان تهران از امشب باراني است

شناسهٔ خبر: 126993 -
كارشناس سازمان هواشناسي با اعلام خبر بارش باران و كاهش دما از عصر امروز در تهران ، گفت : اين بارش در سطح شهر به صورت بارش پراكنده خواهد بود اما در ارتفاعات مانند آبعلي و فيروزكوه به صورت برف همراه با رگبار و رعد و برق پيش بيني مي شود .

مهندس محمد شاملو در گفتگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر با بيان اين مطلب افزود : ورود سامانه باران زا به داخل كشور و تاثير آن از امروز بر مناطق غربي  شامل استانهاي بوشهر ، خوزستان ، كرمانشاه ، كردستان ، لرستان و نواحي شمال غرب از جمله  آذربايجان و اردبيل موجب بارش باران ، وزش باد و رگبار و رعد  وبرق در اين مناطق خواهد شد  كه اين سامانه به تدريج از با حركت از غرب به سمت نواحي شمالي كشور ، دامنه هاي البرز و تهران ،  از فردا شمال شرق كشور شامل استانهاي سمنان،  گلستان و  خراسان رضوي را نيز تحت تاثير قرار خواهد داد . 

وي ادامه داد : در حال حاضر دماي هواي تهران 19 درجه سانتيگراد بالاي صفر است كه پيش بيني مي شود تا پايان هفته دماي هواي تهران 3 تا 4 درجه ديگر خنك تر شود .

مهندس شاملو با بيان اينكه بارش باران در تهران از امشب آغاز خواهد شد ، اظهار داشت :  البته شدت بارش در سطح شهر تهران چندان زياد نخواهد بود اما در ارتفاعات مانند آبعلي و فيروزكوه بارش برف خواهيم داشت .

اين كارشناس افزود : از روز جمعه نيز با ورود سيستم پرفشار سيبري به داخل كشور و تاثير آن در تهران ، باز هم  پيش بيني هفته اي پر باران همراه با رگبارو رعد و برق را در كشور و شهر تهران خواهيم داشت .  

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 4 =