با اتمام فراخوان جذب اعلام شد/

جزئیات مراحل استخدام هیئت علمی در دانشگاه آزاد/ 14 هزار متقاضی جذب

شناسهٔ خبر: 1310227 -
با اتمام مهلت بیست روزه ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، اکنون دور جدیدی از بررسی سوابق و پرونده متقاضیان آغاز شده است و روند بررسی مدارک و طی مراحل برای رسیدن به استخدام تا تابستان 90 ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، با اتمام مهلت 20 روزه ثبت نام در فراخوان جذب هیئت علمی و بورسیه دانشگاه آزاد اسلامی، دور جدیدی از مراحل استخدام اعضای هیئت علمی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شده است که تا تابستان 90 ادامه دارد.

شرکت در مصاحبه علمی و عمومی

پس از جمع آوری پرونده ها تمام متقاضیان، بررسی اولیه آغاز و پرونده متقاضیان به دبیرخانه هیئت اجرایی جذب استان مورد نظر ارسال می شود و پس از آن، متقاضیان واجد شرایط در مصاحبه علمی و عمومی شرکت داده می شوند و پرونده افراد منتخب جهت بررسی نهایی به معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ارسال خواهد شد.

ارسال پرونده ها در شورای بورس و استخدام

در مرحله بعد، پرونده متقاضیان منتخب جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، در شورای بورس و استخدام بار دیگر مورد بررسی قرار می گیرد و پس از آن، به هیئت مرکزی جذب در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال می شود.

مرحله استخدام

در صورت تایید هیئت مرکزی جذب، استخدام و بورسیه واجدین شرایط بصورت پیمانی بلامانع است.

اولویتهای جذب دانشگاه آزاد

در استخدام هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اولویت جذب تنها با دارندگان مدرک دکتری و بورسیه دکتری است و این افراد می بایست دارای سوابق علمی پژوهشی و مقالات علمی باشند.

رشته های پرطرفدار

تاکنون بیشترین متقاضیان جذب هیئت علمی در رشته های فنی و مهندسی درخواست جذب ارائه داده اند و علت محدودیت جذب برای برخی رشته ها عواملی از جمله عدم نیاز به عضو هیئت علمی در برخی رشته ها است.

به گزارش مهر، 14 هزار و 698 نفر در فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 12 =