توصیه به مشترکان همراه اول /

جدول هزینه مکالمات زائران بیت الله الحرام/ تخفیف همراه اول به حجاج

شناسهٔ خبر: 1422329 -
اپراتور موبایل همراه اول برای کاهش هزینه مکالمات زائران بیت الله الحرام در ایام حج امسال از تخفیف 80 درصدی هزینه رومینگ این مشترکان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تخفیف 80 درصدی همراه اول به مشترکان موبایل در پی توافقات به عمل آمده با اپراتور "اتحاد" عربستان با هدف تسهیل خدمات ارتباطی زائران بیت الله الحرام، امکان استفاده آسان و ارزان از سرویس رومینگ بین الملل برای تمامی مشترکان سیم کارتهای دائمی و اعتباری همراه اول در کشور عربستان صورت گرفته است.

با توافقات به عمل آمده با اپراتور اتحاد (موبایلی) عربستان، مشترکان همراه اول در ایام حج در صورت انتخاب این اپراتور (اتحاد) از 80 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد که با این تمهیدات هزینه تماس با ایران و داخل عربستان 445 تومان، هزینه تماس دریافتی 167 تومان، هزینه ارسال پیامک 145 تومان و هزینه دریافت پیامک رایگان منظور می شود.
 
سرویس رومینگ برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول (به غیر از مشترکان سیمکارتهای 0910) به صورت پیش فرض فعال بوده و تنها با روشن کردن گوشی در کشور عربستان قابل استفاده است.
 
مشترکان سیم کارتهای دائمی با پیش شماره 0910 نیز می توانند با مراجعه به مراکز خدمات مشتریان و پرداخت صورتحسابی با حداقل 200 هزار تومان نسبت به فعالسازی این سرویس اقدام کنند.
 
چنانچه مشترکان ایرانی از شبکه اپراتورهای الجوال (STC) و زین (Zain) عربستان استفاده کنند هزینه تماس با تعرفه عادی محاسبه می شود و هزینه تماس دریافتی از طریق این اپراتورها 167 تومان، تماس داخلی 1005 تومان، هزینه تماس با ایران 2726 تومان و ارسال پیامک 460 تومان است.
 
اپراتورهای عربستان هزینه تماس با ایران هزینه تماس داخل عربستان هزینه تماس دریافتی هزینه ارسال پیامک هزینه دریافت پیامک
اتحاد 445 تومان  445 تومان 167تومان 145 تومان رایگان
الجوال  2726 تومان  1005تومان 167تومان  460 تومان رایگان
زین 2726 تومان 1005 تومان 167تومان 460 تومان رایگان
 
به گزارش مهر، توجه به این نکته نیز ضروری است که روشن کردن تلفن همراه هیچ هزینه ای برای زائران ندارد و از آنجا که هزینه مکالمات بین الملل به دقیقه محاسبه می شود برای تماس های کمتر از 60 ثانیه هزینه مکالمه یک دقیقه و برای تماسهای بین 60 تا 120 ثانیه دو دقیقه محاسبه می شود.
 
به مشترکان توصیه می شود که برای مدیریت بهتر هزینه ها و جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از سرقت سیم کارتهای دائمی و تهیه آسان شارژ مورد نیاز زائران از سیم کارتهای اعتباری استفاده کنند.
x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 5 =