تمرين استقلال اهواز براي رويارويي با استقلال تهران برگزار شد

شاهين بني احمد جايگزين آلوز شد

شناسهٔ خبر: 145766 -
تمرين عصر امروز تيم فوتبال استقلال اهواز براي رويارويي با استقلال تهران از ساعت 15 امروز در ورزشگاه مخابرات اهواز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار " مهر" در اين تمرين شاهين بني احمد مهاجم سابق استقلال رشت و پگاه گيلان نيز حضور داشت و با سايرين تمرين كرد. قرار است اين بازيكن در صورت تاييد كادر فني جايگزين آدريانو آلوز مهاجم برزيلي اهوازي ها شود كه بزودي راهي امارات مي شود تا با تيم النصر به ميدان رود. آلوز كه درتست باشگاه النصر موفق بيرون آمده پس از بازي با استقلال تهران روز شنبه راهي امارات مي شود تا براي 4 ماه به طور قرضي براي اين تيم بازي كند.
در تمرين امروز كه با حضور لوكا بوناجيچ سرمربي اين تيم و اصغر باقريان مديرتيم هاي فوتبال استقلال اهواز برگزار شد بازيكنان پس از ده دقيقه گرم كردن و كار با توپ در يك سوم زمين، بازي تحت فشار را تمرين كردند و سپس تيم اصلي در قسمت جنوبي زمين زير نظر بوناجيچ به انجام تمرينات اختصاصي پرداختند و مابقي نيز زير نظر حرداني سانتر از جناحين را تمرين كردند.. دروازبانان نيزتحت نظر خاچاطوريان تمرين كردند. اين درحالي است كه احمدرضا عابدزاده در ميانه ميدان تنها نظاره گر فعاليت سايرين بود. گفتني است مسوولان باشگاه استقلال اهواز در سطح شهر و در دوميدان اين شهرويديوپروژكشن هايي را تعبيه كرده اند تا مردم شهر گلهاي زده شده توسط اين تيم در طول رقابتهاي اين فصل ليگ برتر را تماشا نمايند. ضمن اينكه امشب و پس از پايان تمرين بازيكنان در منزل افشين كمايي كاپيتان استقلال اهواز جمع خواهند شد تا تولد آدريانو آلوز مهاجم برزيلي اين تيم را پيش از سفر به امارات جشن بگيرند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =