صابونی به مهر اعلام کرد:

آغاز ثبت نام متقاضیان مسکن مهر در بنگاه‌های املاک

شناسهٔ خبر: 1483340 -
مدیرعامل شهر جدید پرند از اجرای طرح ثبت نام متقاضیان مسکن مهر در بنگاه‌های املاک از اول دی ماه خبر داد و گفت: این طرح تا پایان اسفند ماه قابل اجرا است و ثبت نام به‌صورت انفرادی انجام می‌شود.

سعید صابونی در گفتگو با مهر درباره تفاهم نامه میان شهر جدید پرند با اتحادیه مشاوران املاک، اظهار داشت: این تفاهم نامه از اول دی ماه و به مدت 3 ماه قابلیت اجرایی دارد و براساس آن، اتحادیه مشاوران املاک فروش واحدهای مسکن مهر در شهر جدید پرند را برعهده دارد.

وی افزود: این طرح به منظور تسهیل در رفت و آمد و دسترسی بیشتر، به مشاوران املاک سپرده شده است و حوزه اجرایی آن هم در استان تهران است؛ به این معنا که تمامی شهروندان در استان تهران می توانند برای خرید مسکن مهر در شهرجدید پرند به مشاوران املاک مراجعه کنند.

مدیرعامل شهرجدید پرند تصریح کرد: متقاضیان مسکن مهر پس از مراجعه به مشاوران املاک مدارک اولیه را تحویل می‌دهند و مشاوران این مدارک را جمع بندی کرده و به اتحادیه املاک استان تهران تحویل می دهند.

صابونی افزود: سپس اتحادیه مدارک را به شرکت عمران شهر جدید پرند ارسال می کند و این شرکت هم شرایط تمامی متقاضیان را برای دریافت مسکن مهر بررسی می کند و پس از آن متقاضیان به بازدید از شهر جدید پرند می‌روند و هرکدام از واحدها را که تمایل داشتند، انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه آورده هرکدام از متقاضیان بسته به واحدی که انتخاب می کنند متفاوت است، بیان کرد: آورده ها بین 6، 8 و 12 میلیون تومان متفاوت است و این ثبت نام‌ها هم در قالب انفرادی انجام می گیرد و تعاونی‌ها نمی توانند وارد خرید و فروش مسکن مهر شوند.

مدیرعامل شهر جدید پرند افزود: تفاهم نامه میان شرکت عمران شهر جدید پرند با مشاوران املاک تا اول فرودین ماه قابل اجرا است و پس از آن هم اگر از این همکاری رضایت داشتیم تمدید می‌شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 4 =