حجازی در گفتگو با مهر:

جوابم برای "زندگی خصوصی آقا و خانم میم" از مخاطبان گرفتم

شناسهٔ خبر: 1528667 -
کارگردان فیلم سینمایی "زندگی خصوصی آقا و خانم و میم" عنوان کرد، جوابم را برای این فیلم از مخاطبان جشنواره گرفتم و از این موضوع خوشحال هستم.

روح الله حجازی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: روز 18 بهمن ماه فیلم "زندگی خصوصی  آقا و خانم میم" در اولین نمایش مردمی خود در جشنواره فجر روی پرده رفت اما نکته جالب اینجاست که مردم برای دیدن فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه"(که به جشنواره نرسید اما نامش در فهرست ابتدایی اعلام شده بود) به سینما آمده بودند و با فیلم ما روبرو شدند!

وی افزود: متاسفانه هیچ اطلاع رسانی در ارتباط با فیلم ما در سینماهای مردمی صورت نگرفته و شاید مخاطبانی که برای دیدن فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه به سینما آمده بودند از مخاطبان فیلم ما به شمار نروند؛ زیرا زندگی خصوصی  آقا و خانم میم مخاطب خاص خود را دارد.

حجازی ادامه داد: اما با این حال دو سوم سالن پر از جمعیت بود و مخاطبان با آن ارتباط برقرار کردند و خوشبختانه کسی سالن را ترک نکرد. من خودم برای اولین بار بود که فیلم را روی پرده با مخاطبان دیدم.

وی بیان کرد: اولین نمایش فیلم برایم راضی کننده بود و برای اکران آن در برج میلاد نیز به دلیل اینکه بخش خارج  از مسابقه است و جلسه مطبوعاتی ندارد صندوق نظرسنجی طراحی کردیم تا پس از نمایش از نظرها نیز مطلع شویم و قطعا نتایج آن را روی سایت فیلم می گذاریم.

این کارگردان درباره واکنش اهالی رسانه و منتقدان از نمایش این فیلم در برج میلاد گفت: من تا کنون بیشتر فیلم های مطرح این دوره از جشنواره را در برج میلاد دیدم و تقریبا نمایش "زندگی خصوصی آقا و خانم میم" از معدود فیلم هایی بود که سالن پر از مخاطب بود و حتی بالکن نیز پر شده بود. به طوری که برخی ایستاده فیلم را دیدند.

وی ادامه داد: این موضوع برای من راضی کننده بود. از تشویق های مخاطبان برج میلاد در پایان فیلم و همراهی آنها در زمان نمایش متوجه شدم که کار مورد رضایت آنها بوده است. انرژی خوبی از نمایش این فیلم در برج میلاد گرفتم. بیشتر اهالی رسانه و منتقدان شب گذشته معتقد بودند که یکی از جدی ترین فیلم های این دوره از جشنواره را دیده اند.

حجازی افزود: من قبل از نمایش این فیلم در جشنواره به دلیل انتخاب نشدن "زندگی خصوصی آقا و خانم میم" در بخش مسابقه حالم بد بود اما احساس می کنم بعد از دو نمایش اول فیلم، جوابم را از مخاطبان گرفتم. من به خودم  به عنوان کارگردان کاری ندارم اما فکر می کنم بحث هایی که درباره انتخاب نشدن فیلم مطرح شده بود حق عوامل فیلم را ضایع کرد.

وی تاکید کرد:من این فیلم را برای مخاطب ساختم و خوشحالم آنها با فیلم ارتباط برقرار کردند. ما تا کنون دو نمایش داشتیم و تا روز پایان نمایش در9 سانس دیگر در سینماها به روی پرده می رود.

در این فیلم حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی و ابراهیم حاتمی کیا به ایفای نقش پرداخته اند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 5 =