22 بهمن ؛ روز عزت و سربلندی ایران/ حماسه ای دیگر در راه است

شناسهٔ خبر: 1530588 -
بیرجند – خبرگزاری مهر: روز 22 بهمن روز وحدت و یکدلی و نشان دادن عظمت و هیبت ملت ایران به دشمنان است که امسال نیز مردم خراسان جنوبی همانند سایر هموطنان خود حماسه ای دیگر را بر صفحه انقلاب رقم خواهند زد تا دشمنان ایران و اسلام بگویند ایران همیشه پاینده و پیروز است.

به گزارش خبرنگار مهر، "امام آمد" جمله ای بود که تمام ایران را درنوردید وبه گوش جهانیان رسید و در22 بهمن ندای "انقلاب پیروز شد" لرزه بر اندام مستکبران انداخت و در همین روز بود که کودک انقلاب متولد شد.

 مستکبران که این کودک را نمی خواستند وحضور این کودک برای آنها مانند حضور موسی در قصرفرعون بود و زمانی که متوجه شدند که این کودک آتش را بر ثروت ترجیح می دهد گفتند بدون کمک ا به زودی خواهد مرد یا دست نیاز خود رابه سوی ما دراز خواهد کرد ولی این کودک از همان ابتدا مهر پیامبری حضرت عیسی را درسینه داشت و با تولد خود به تئوری انقلاب ها در جان مانند حضرت رسول خاتمیت بخشید.

در میان انقلاب ها تنها انقلابی بود که تمام نظریه پردازن انقلاب را به حیرت وا داشت و باعث شده این نظریه پردازان انقلاب ایران را منحصر به فردترین انقلاب قرن خوانده و جدای از سایرانقلاب ها برای آن نظریه پردازی کنند که با تلاش بسیار هنوز موفق نشده‌اند زوایای مختلف آن را حتی برای خود تبیین کنند چه رسد به دیگران.

به هرحال زمانی مستکبران فهمیدند این کودک در حال رشد است و بقیه او را الگوی خود قرار دادند برنامه جنگ را برای او ریختند وتن نحیفش را زخمی کردند ولی این انقلاب با جوانان رشید خود با قلبی مالامال از عشق قد برافراشت و به دوران نوجوانی وسپس جوانی رسید و با تمام تحریم ها روی پای خویش ایستاد.

 درعنفوان جوانی برایش فتنه سبز چیدند و می خواستند با رنگ سبز او را فریب دهند که او با سردادن شعار هرگز با استکبار سازش نخواهیم کرد و با از دست دادن به اصطلاح خواصش بازهم از این فتنه سربلند بیرون آمد و امروز که می خواهد 33 سالگیش را جشن بگیرد خون جوانان برومند و دانشمند خود را بردل دارد ولی قد برافراشته و با حضور حداکثری مردم در 22 بهمن ماه همچون کوهی استوار مقابل مستکبران ایستاده است.

22 بهمن  سرچشمه تحولات جهانی در انقلاب های اسلامی منطقه است

 یک شهروند بیرجندی 22 بهمن ماه را سرچشمه تحولات جهانی در انقلاب های اسلامی جهان عنوان کرد.

 محمد احمدی درگفتگوبا خبرنگار مهراظهارداشت: راهپیمایی 22 بهمن ماه نمایش عظمت وشکوه ملت ایران است بنابراین هر ایرانی غیور که وطن پرستی وسرشت مسلمانی در او باشد شرکت در این راهپیمایی را وظیفه شرعی خود می داند.

وی افزود: 22 بهمن ماه تنها یک راهپیمایی واعلام انزجار از ابرقدرت ها نیست بلکه حضور هرایرانی در این راهپیمایی نشانه حمایت همه جانبه ملت از انقلابی است که به پای آن خون هزاران شهید ریخته ومردم در این روز علاوه بر برپایی جشن تولد انقلاب با شعارهای خود مشتی محکم بر دهان استکبار می کوبند.

این شهروند بیرجندی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در  22 بهمن ماه تمامی راه های نفوذ شیطان های غرب را  می بندد.

وی عنوان کرد: حضور حداکثری مردم مانند یک روح تازه است که در پیکرانقلاب دمیده می شود نه تنها آن را جاودان می کند بلکه باعث می شود انقلاب ایران برای همیشه جاون بماند و گذشت زمان نتواند طراوات و شادابی را از آن بگیرد.

وی یادآورشد : ولایتمداری بارزترین ویژگی ملت ایران است بنابراین ما ملت ایران قدم به قدم علی زمان را در هرچه باشکوه تر برگزارتر کردن 22بهمن ماه یاری خواهیم رساند.

 حضور حداکثری در 22 بهمن ماه پاسداشت خون شهدای کربلاست

 استاد دانشگاه های بیرجند نیز در گفتگو با مهر، 22 بهمن ماه را عهد محکم ملت ایران برای پشتبانی از امام زمام(عج) ومیثاق جهانی آن حضرت یعنی حمایت از مستضعفان عنوان کرد.

 یوسف رضایی ادامه داد: حضور حداکثری در راهپیمایی 22بهمن ماه نه تنها مقدمه ای برای حکومت جهانی امام زمان است بلکه زمینه های تقویت نظام مرد سالاری دینی ایران را فراهم کرده وانقلاب ایران را مقدمه ای برای انقلاب جهانی امام زمان قرار می دهد.

 وی افزود: برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن ماه پاسخی دندان شکن به ترور دانشمندان هسته ای و تحریم های ملت ایران است و بار دیگر ملت ایران صدای هیهات من الذله را سر خواهند داد وبا شعارهای مرگ بر آمریکا، اسرائیل و مرگ بر انگلیس ندای هل من ناصرنا ینصرنی امام حسین را پاسخ خواهند داد.

استاد دانشگاه بیرجند تصریح کرد: اگر خدای نکرده ملت ایران روزی در میدان عمل انقلاب و امام خامنه ای را تنها بگذارند بار دیگرعاشورا تکرار می شود پس برهمین اساس حضوری حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن ماه پاسداشت خون شهدای کربلا است.

رضایی یادآورشد: ملت ایران در 22 بهمن ماه مانند سیل خروشانی هستند که تمامی مستکبران را دربرابر قدرت خون مانند شن های روان شسته وسرانجام به باتلاق تاریخ می ریزند.

  22 بهمن ماه همایش اقتدار جهانی مستضعفان زمین در برابرچشم ابرقدرت ها است

رئیس حوزه علمیه دانشجویی شهید بهشتی در گفتگو با مهر 22 بهمن ماه را همایش اقتدار جهانی مستضعفان زمین در برابر چشم ابرقدرت ها عنوان کرد.

 حجت الاسلام اسدالهی اظهارداشت: مردم در 22 بهمن ماه با حضورحداکثری خود در راهپیمایی باید بار دیگر میثاق همیشگی خودرا با امام زمان و شهیدان در برابر چشم جهانیان اعلام کرده و پاسدار ارزش های انقلاب باشند.

 وی افزود: 22بهمن ماه مانند صلح حدبییه پیامبر با کفار است که نه تنها مقدمه فتح جهانی اسلام بلکه فتح کننده قلوب ملت های جهان به وسیله عصاره ناب انقلاب است.

 رئیس حوزه علمیه دانشجویی شهید بهشتی خراسان جنوبی تصریح کرد: مردم باید گوش به فرموده امام خامنه ای رهبر آگاه ونایب برحق امام زمان داشته باشند وبا حضور حداکثری خود در راهپیمایی مانند همیشه عامل تحیرجهانیان شوند.

 اسدالهی یادآور شد: تنها با حضور حداکثری مردم در انتخابات می توان انتظار واقعی را به جهانیان نشان دهیم و بگوییم انتظار حضور منفعل و ندبه خوانی درجامعه نیست بلکه یک منتظر واقعی برای همیشه باید درصحنه باشد.

22 بهمن روز وحدت و سربلندی ایران

یک دانشجوی بیرجندی در گفتگو با مهر گفت: ملت ایران مسیر و راه خود را در بهمن 57 پیدا کرده و بصیرت و آگاهی آنها به حدی رسیده که هرگز از مسیر این راه نورانی خارج نشده و به بیراهه نروند.

زهرا قاسمی بیان کرد: ترفندهای دشمن همچون دیگر ترفندهای آنها در 32 سال اخیر با وحدت و همدلی و همبستگی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن خنثی خواهند شد.

وی عنوان کرد:  22 بهمن روز میثاق با همه شهدا و بزرگ زنان و مردانی است که در 22 بهمن57 به خیابانها آمدند و برگی زرین در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی رقم زدند.

قاسمی ادامه داد: روز 22 بهمن به ملت بزرگ ایران تعلق دارد و همه اقشار و جناح‏ ها با صفوف متحدتر در این روز بزرگ و حماسی به خیابا ن‏ها خواهند آمد و دشمنان را از این همه ترفند و کوبیدن بر طبل تو خالی مایوس خواهند کرد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 3 =