برای حفظ کشت غله/

زاینده‌رود برای کشاورزان اصفهانی باز می‌شود

شناسهٔ خبر: 1559200 -
اصفهان - خبرگزاری مهر: آب زاینده‌رود از فردا چهارشنبه برای حفظ کشت غله کشاورزان اصفهانی باز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حوضه زاینده‌رود برای پنجمین سال پی‌درپی خشکسالی را تجربه می‌کند.

در حال حاضر حجم سد زاینده رود 210 میلیـــون مترمکعب است که این رقم نسبت به متوسط سـالیانه بیش از 75 درصد کاهش دارد.

میزان ریزش‌های جوی در سرشاخه‌های سد زاینده‌رود نیز نسبت به متوسط بلند مدت حدود 25 درصد کاهش دارد.

علاوه بر این، میزان برف نازل شده در منطقه نسبت به متوسط بلند مدت در ایستگاه چلگرد به عنوان شاخص منطقه سد زاینده‌رود 55 درصد نسبت به بلند مدت کاهش داشته است.

مسیر خدمت‌گذاری در اصفهان مستدام است

علیرضا ذاکر اصفهانی در جلسه معاونان اداری، مالی و پشتیبانی دستگاه‌های استان اظهار داشت: در طول سال جهاد اقتصادی خدمات فراوانی در بخش‌های مختلف استان انجام شده و بعد از یکسال شاهد دستاوردهای زیادی در بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و خدمات در استان هستیم.

وی با بیان اینکه در سال‌جاری 186 هزار شغل را تعهد کرده بودیم که با یک نسبت بیش از 150 درصد این امر محقق شده، گفت: پیشرفت روز افزون و شرایط خوبی که امروز در استان حاکم است همه نتیجه تلاش و تشریک مساعی همه دستگاه‌های استان، بخش خصوصی و مردم است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: رسیدگی و توجه به توسعه همه مناطق شهر و استان از مهمترین اولویت‌های مدیریت استان است.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی پیش‌بینی می‌شود امسال مسافران داخلی بیش از خارجی باشد که تمهیدات لازم برای اقامت آنها فراهم شود تا روزهای خوب و خوشی را در استان سپری کنند.

در این جلسه زیویار با اشاره به ضرورت تعامل دستگاه‌های اجرایی با استانداری، یکی از نتایج هم‌اندیشی و تعامل را دریافت نشان عالی از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در تحقق برنامه‌های تحول اداری بیان کرد و افزود: امروز این استان با همدلی و همفکری مجموعه مدیریتی استان در تمام زمینه‌های مرتبط با امور اداری دارای اندیشه و ایده تازه است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تصریح کرد: در رویکرد جدید نظام اداری به بحث فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارزشها، توانمندسازی مدیران وکارکنان، رعایت عدالت در پرداخت، حفظ کرامت انسانی، چابک‌سازی، متناسب‌سازی و منطقی کردن اندازه دولت و مدیریت فرآیندها توجه جدی شده است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 0 =