وحیدی مهر:

برگزاری کلاسهای آموزش سالمندان در خانه های سلامت

شناسهٔ خبر: 1573104 -
تبریز - خبرگزاری مهر : معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: کلاسهای آموزش سالمندان با موضوع بهداشت سالمندی در خانه های سلامت شهرداری تبریز برگزار می شود.

ناصر وحیدی مهر امروز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شعار روز جهانی سلامت با عنوان سالمندی و سلامت، با تأکید بر زندگی سالم طول عمر بیشتر افزود: آموزش سالمندان و برگزاری کلاسهای آموزشی با موضوع بهداشت سالمندی توسط واحدهای آموزش سلامت و سلامت خانواده مرکز بهداشت شهرستان تبریز در خانه های سلامت  شهرداری  تبریز از برنامه های هفته سلامت است.

وی در ادامه سخنان خود هدف از مشارکت  فعالانه  معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در برنامه های سلامت شهروندان را ایجاد زمینه مساعد برای تقویت رفتارهای بهداشتی و حذف رفتارهای تهدیدکننده سلامت عنوان و تصریح کرد: برنامه‌های شهرداری کلانشهر  تبریز  در هفته سلامت باتوجه به موضوع ترویج فرهنگ سلامت در سالمندان برگزار می شود.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز درخاتمه سخنان خود از نام‌گذاری روزهای هفته سلامت خبر داد و گفت: روزهای هفته سلامت در سالجاری بنا به اولویت موضوعات سلامت سالمندان نام‌گذاری شده است.
 
18 فرودین به موضوع سالمندی، ورزش و سلامت معنوی، 19 فروردین سالمندی و آموزش همگانی، 20 فروردین سالمندی، حوادث و بلایا، 21 فروردین سالمندی و شهرهای دوستدار سلامت، 22 فروردین سالمندی، سلامت و همکاری‌های بین بخشی، 23 فروردین سالمندی و مراقبت در برابر بیماری ها و در نهایت 24 فروردین سالمندی و کرامت اجتماعی اختصاص داده شده است.
 
x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 0 =