رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو با حضور 132 ووشوکار برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 1573235 -
مرحله نخست رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برای حضور در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 132 ووشوکار برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتمین دوره رقابتهای ووشو  قهرمانی آسیا ا26 مرداد تا 4 شهریور به میزبانی ویتنام  در شهر "هوشی مینه" برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران با ترکیبی کامل در این دوره از مسابقات به میدان می رود. اردوی آماده سازی این رقابتها پس از برگزاری رقابتهای انتخابی تشکیل خواهد شد.

مجید ملکی  مدیر تیم های ملی ووشو در خصوص  پیکارهای انتخابی به مهر گفت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو با حضور 76 ووشوکار در قالب 2 بخش ساندا و تالو برگزار می شود که در بخش ساندا 48 نفر و در بخش تالو 28 نفر حضور پیدا خواهند کرد. اما رقابتها در رده بانوان با شرکت 56 ووشوکار برگزار خواهد شد که 33 نفر در بخش ساندا و 23 ووشوکار هم در بخش تالو حضور خواهند یافت.

ملکی تصریح کرد: نفرات اول تا سوم مشترک بخش ساندا و نفرات اول تا سوم بخش تالو مسابقات قهرمانی کشور، پدیده ها و بهترین های لیگ برتر و همچنین مدال آوران و ملی پوشان با سابقه مجموعا 132  ووشوکار حاضر در این رقابتها را تشکیل می دهند.
 
مدیر تیمهای ملی در خصوص آغاز اردوی شبانه روزی تیم ملی ووشوی بزرگسالان کشورمان گفت: مسابقات انتخابی آقایان 24 اردیبهشت و رقابتهای انتخابی بانوان طی روزهای 25 و 26 اردیبهشت برگزار می شود که بلافاصله بعد از بازیهای انتخابی، اولین مرحله اردوی شبانه روزی در آکادمی ووشو آغاز می گردد.
x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 4 =