صابونی به مهر اعلام کرد:

شروع ثبت نام مسکن مهر پرند از تابستان

شناسهٔ خبر: 1602852 -
مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به آغاز ثبت نام مسکن مهر در پرند از تیر یا مردادماه امسال، گفت: شرکت عمران پرند مسئولیتی در قبال اعضای تعاونی هایی که پرونده را به شرکت عمران پرند تحویل نداده اند، نمی‌پذیرد.

سعید صابونی در گفتگو با مهر در خصوص وضعیت تعاونی های متخلف مسکن مهر در پرند اظهار داشت: تعاونی هایی که پرونده اعضای خود را به شرکت عمران پرند تحویل نداده اند، باید خود جوابگوی اعضا باشند و شرکت عمران پرند مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه واحدهای این تعاونی ها به اعضا تحویل داده نمی شود، گفت: باید تمامی اعضا در شرکت عمران پرند احراز صلاحیت شوند تا در این مدت خانه ای خریداری نکرده باشند که فرم جیم آنها قرمز شده باشد زیرا در این صورت مسکن مهر به آنها تعلق نمی گیرد.

وی به توقف ثبت نام مسکن مهر پرند در مقطع فعلی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مشغول ساماندهی تعاونی ها و متقاضیانی که بصورت انفرادی ثبت نام کرده اند هستیم بنابراین در حال حاضر ثبت نام مسکن مهر در پرند نداریم.

صابونی زمان شروع دوباره ثبت نام را از تیر یا مرداد اعلام کرد و گفت: ثبت نام های دوباره هم برای واحدهایی از مسکن مهر است که در حال ساخت بوده و یا ساخت آنها به پایان رسیده است.

مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به اینکه 20 هزار پرونده در این شرکت در حال بررسی است، بیان کرد: پس از پایان بررسی، ثبت نام مجدد آغاز می شود و کلیه واجدین شرایط می توانند دوباره به سایت مراجعه کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 2 =