محمدی به مهر اعلام کرد:

اتمام مسکن مهر بهارستان تا پایان امسال

شناسهٔ خبر: 1613014 -
مدیرعامل شهر جدید بهارستان از تحویل واحدهای مسکن مهر این شهر تا پایان امسال خبر داد و گفت: مترو بهارستان - اصفهان با اعتبار 300 میلیارد تومان در سه سال آینده به بهره‌برداری می رسد.

عبدالحمید محمدی در گفتگو با مهر در خصوص ساخت مسکن مهر در شهر جدید بهارستان، اظهار داشت: کلیه واحدهای مسکن مهر که سهمیه شهر بهارستان بوده است تا پایان سال 91 به متقاضیان تحویل داده می شود.

مدیرعامل شهر جدید بهارستان بابیان اینکه ساخت 12 هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید در حال ساخت است، گفت: در ابتدا ساخت مسکن مهر در این شهر در دستور کار قرار نداشت اما در دوره جدید و به دستور وزیر، ساخت این تعداد واحد مسکونی در برنامه توسعه ای این شهر قرار گرفت.

وی در خصوص تامین زیرساختها و امکانات شهر بهارستان، بیان کرد: زیرساختها در این شهر مشکلی ندارند و خدمات زیر بنایی و روبنایی هم برای تمامی واحدها تامین شده است، ضمن آنکه حمل ونقل از این شهر به اصفهان به راحتی انجام می گیرد.

محمدی با اشاره به برنامه های شرکت عمران برای تسهیل در رفت و آمد ساکنان شهر، گفت: در حال حاضر اتوبوسرانی بین اصفهان و بهارستان در حال فعالیت است و برنامه برای ساخت مترو بهارستان - اصفهان هم از اسفند 90 شروع شده است.

مدیرعامل شهر جدید بهارستان تصریح کرد: قصد داریم که اعتبار 300 میلیارد تومانی احداث مترو را جذب کنیم تا در سه سال آینده این خط مترو به تکمیل و بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه تمامی قراردادهای ساخت مسکن مهر در این شهر به روش تفاهم نامه سه جانبه است، گفت: قراردادهای مسکن مهر بهارستان از بهمن ماه 90 شروع شد و برای سال آینده هم برنامه ای برای ساخت مسکن مهر در این شهر نداریم ، زیرا علاوه برا اینکه زمین تملک شده بسیار کم است بلکه براساس افق جمعیتی نباید بیش از این جمعیت به شهر افزوده شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 16 =