مبینی خبر داد:

برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت در رادیو معارف

شناسهٔ خبر: 1637666 -
قم - خبرگزاری مهر: مدیر اجرایی رادیو معارف از صدور بخشنامه برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت به کلیه ستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: این بخشنامه از سوی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، ویژه مدیران و کارکنان دولتی ابلاغ شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین مبینی اظهار داشت: در این بخشنامه به پنج عنوان دوره اشاره شده که در قالب برنامه‌ رادیویی از شبکه سراسری معارف پخش خواهند شد.

وی افزود: بر اساس این بخشنامه کسانی که موفق به گذراندن این دوره‌ها گردند ضمن برخورداری از80 ساعت مزایای آموزش ضمن خدمت کارکنان، گواهی‌نامه پایان دوره در چارچوب نظام آموزش کارکنان دریافت خواهند کرد.

مدیر اجرایی رادیو معارف ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مرکز آموزش مدیریتی دولتی ابراز امیدواری کرد رادیو معارف بتواند در ارتقای سطح آگاهی فرهنگی و بصیرتی و ایجاد بستر لازم برای گسترش آموزش دینی و ارزش‌های اسلامی در میان مدیران و کارکنان دولت وظیفه خود را به خوبی ایفا کند.

وی در مورد مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون گفت: کارکنان دولت در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت رادیو معارف و انتخاب گزینه آموزش رادیویی معارف اسلامی، که در صفحه اول سایت قرار دارد وارد مراحل ثبت نام شده و با قرائت آیین‌نامه و شرایط شرکت در آزمون، در آن شرکت نمایند و نمره خود را نیز بلافاصله دریافت کنند.

مدیر اجرایی رادیو معارف ضمن درخواست مطالعه دقیق آیین نامه آزمون از سوی کلیه شرکت کنندگان ادامه داد مبلغ واریزی جهت ثبت نام آزمون یکصد هزار ریال می باشد که به صورت الکترونیکی و از همان طریق سایت رادیو معارف پرداخت می‌شود. البته به گفته رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی در صورت قبولی، این مبلغ توسط دستگاه‌های مربوطه به کارمندان عزیز عودت خواهد شد.

حجت الاسلام مبینی با بیان اینکه این آزمون به مدت 10 روز به صورت شبانه روزی برگزار خواهد شد و طبق بخشنامه دولت کلیه کارکنان دولت مجاز به شرکت در این آزمون می باشند گفت: پس از اتمام مهلت آزمون برای قبول شدگان، گواهی شرکت در دوره ارسال می شود. این دوره 16 ساعت آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت است که در بخشنامه شماره 91/26/19/200 مورخه سوم اردیبهشت 91 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور دستگاه های دولتی ابلاغ شده است. همچنین دوره دوم این آموزش‌ها با موضوع تفسیر آیات برگزیده قرآن کریم از تاریخ 17 تیرماه سال جاری از رادیو معارف پخش خواهد شد.

درسنامه و فایل صوتی برنامه آموزشی فرصت خدمت که از 16 اردیبهشت ماه سال جاری از رادیو معارف پخش شده از طریق سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی به نشانی mdhc.ir و سایت رادیو معارف قابل دریافت است و کارکنان دولت می توانند  از روز چهارشنبه 7 تیرماه 91 با مراجعه به سایت رادیو معارف به نشانی  www.radiomaaref.ir در این آزمون شرکت کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =