اولین دوره مسابقات دوره‌ای لیگ ژیمناستیک لرستان برگزار شد

شناسهٔ خبر: 1655803 -
خرم آباد - خبرگزاری مهر: طی هفته جاری خرم‌آباد میزبان اولین لیگ دوره‌ای ژیمناستیک استان لرستان بود.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس هیئت ژیمناستیک استان لرستان ظهر یکشنبه به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: این دوره با حضور ورزشکارانی از پنج شهر استان در خانه ژیمناستیک خرم‌آباد و در سه وسیله حرکات زمینی، خرک حلقه و پرش خرک و در دو رده‌سنی زیر 10 و 13 سال برگزار شد.

حمزه امین‌منش افزود: این دوره از بازی‌ها با هدف برگزاری لیگ منظم استانی با حضور تمامی شهرهای استان برگزار شد تا بتوانیم تیم منتخب استان را برای حضور قدرتمند در مسابقات غرب کشور و لیگ کشوری و سایر میادین رسمی فدراسیون آماده کنیم.

وی گفت: در رده‌بندی نهایی این رقابت‌ها تیم خرم‌آباد "الف" در جایگاه نخست ایستاد و خرم‌آباد "ب" و الشتر به ترتیب در مکانهای دوم و سوم ایستادند.

امین‌منش بیان داشت: در رده‌بندی انفرادی نیز، در رده زیر 10 سال و در بخش حرکات زمینی مهرداد دولتشاه اول شد و ایلیا حیدری و امیر بسطامی دوم و سوم شدند.

وی گفت: در خرک حلقه نیز مهرداد دولتشاه صاحب عنوان برتر شد و ایلیا حیدری و امیر بسطامی به عنوان نفرات دوم و سوم معرفی شدند؛ همچنین در اسباب پرش خرک مهرداد دولتشاه که صاحب عناوین برتر حرکات زمین و خرک حلقه شده بود توانست در این رشته نیز در مکان اول بایستد.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان همچنین نفرات اول تا سوم رده‌ سنی سیزده سال را در حرکات زمینی، پویا عباس‌فرد، شهاب بیرانوند و امیررضا شاهرخی عنوان کرد.

امین‌منش اظهار داشت: در خرک حلقه نیز شهاب بیرانوند با برتری بر حریفان خود اول شد و امیررضا شاهرخی و مهران بیرانوند در مکان بعدی ایستادند.

وی افزود: همچنین در پرش خرک نیز، امیررضا شاهرخی جایگاه اول را به خود اختصاص داد و مهران بیرانوند و شهاب بیرانوند در رده‌های دوم و سوم ایستادند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 4 =