نتایج انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان قم اعلام شد

شناسهٔ خبر: 1690928 -
قم - خبرگزاری مهر: نتایج ششمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از سوی هیئت اجرایی انتخابات اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج اولیه شمارش آراء نامزدهای ششمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم که در روز سه شنبه 14 شهریور برگزار شد، از سوی هیئت اجرایی انتخابات مشخص شد که نتایج قطعی بعد از تایید وزرات راه و شهرسازی اعلام می‌شود.

از تعداد 2 هزار و 329 نفر واجد شرایط در انتخابات ششمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، تعداد هزار و 47 نفر در انتخابات شرکت کردند که اسامی منتخبین اصلی و عدل البدل در رشته های هفتگانه  به شرح زیر است.

در رشته عمران امین مقومی با کسب 516 رای ، سید محمد کاظم موسوی ملکی با کسب 200 رای و مرتضی داودی با کسب 189 رای ، بیشترین آرا را در گروه عمران به خود اختصاص دادند.

در رشته نقشه برداری امیر دهقان منشادی با کسب 399 رای و علی روشن در رشته ترافیک با کسب 399 به هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم راه یافتند.

در گروه معماری و شهرسازی، افشین وفایی منش در رشته معماری 232 رای و در رشته شهرسازی نیز سعید خان احمدلو  با کسب 440 رای ، بیشترین رای را از از مجموع آراء ماخوذه به خود اختصاص دادند.

در گروه تاسیسات، سید علیرضا سید حسینی در رشته مکانیک با کسب 319 رای و حمید رمضان دهنوی در رشته برق  با کسب 288 رای به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم انتخاب شدند.

روح الله امراللهی با 184 رای در رشته عمران ، حسن خانی با 288 رای در رشته نقشه برداری ، حسن هاشم زاده با 171 رای در رشته ترافیک، محمدرضا سامانی با 230 رای در رشته معماری، سید جواد حسینی با 301 رای در رشته شهرسازی، علی زاهدی با 191 رای در رشته برق و داود بیطرفان با کسب 137 رای در رشته مکانیک به عنوان اعضای علی البدل ششمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم معرفی شدند.
 

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =