شیشه‌فروش:

تعطیلی پنج‌شنبه‌های اصفهان تا پایان امسال ادامه دارد

شناسهٔ خبر: 1728051 -
اصفهان - خبرگزاری مهر: مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها به صورت مقطعی در کلان‌شهر اصفهان اجرا می‌شود و در حال حاضر اجرای این طرح تا پایان اسفند ماه جاری مصوب شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، منصور شیشه‌فروش بعد از ظهر چهارشنبه در جمع مسئولان شورای ستاد مدیریت بحران استان با بیان اینکه طرح تعطیلی اصفهان در روز‌های پنج‌شنبه سبب کاهش چشمگیر آلاینده‌های جوی در اصفهان می‌شود، اظهار داشت: در سال‌های گذشته تجمیع آلاینده‌ها در روز‌های پنج‌شنبه بیشتر نسبت به روز‌های دیگر بوده است.

وی با تاکید بر اینکه آمار و اطلاعات موجود در استان حاکی از کاهش میزان آلاینده‌های جوی اصفهان در روز‌های تعطیل است، اضافه کرد: تعطیلی روز پنجشنبه در اصفهان الزاماتی را برای مردم به دنبال دارد.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان به اجرای این طرح از پنج‌شنبه جاری اشاره کرد و بیان داشت:الزامات ترافیکی مکمل این طرح از پنج‌شنبه هفته آینده در این کلان‌شهر لازم‌الاجرا است و طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها به صورت مقطعی در کلان‌شهر اصفهان اجرا می‌شود و در حال حاضر اجرای این طرح تا پایان اسفند ماه جاری مصوب شده است.

وی با تاکید بر اینکه بسته ترافیکی این طرح از هفته آینده توسط شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در سطح شهر اصفهان ارائه می‌شود، افزود: ارتقای سلامت جامعه و کاهش چشمگیر آلاینده‌های جوی با اجرای این طرح امکان‌پذیر است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 8 =