در مسابقات کشوری/

تیم کیک بوکسینگ کردستان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد

شناسهٔ خبر: 1741923 -
سنندج - خبرگزاری مهر: تیم کردستان با کسب 10مدال طلا، هشت مدال نقره و سه مدال برنز در مجموع توانست جایگاه دوم تیمی مسابقات قهرمانی کمربند طلایی سبک نیو فایت کیک بوکسینگ کشور را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در یازدهمین دوره این مسابقات که به میزبانی آستانه اشرفیه در استان گیلان برگزار شد تیم هایی از 12 استان کشور حضور داشتند و 200 مبارز با یکدیگر به رقابت با یکدیگر پرداختند.

تیم استان کردستان با 23 مبارز از ورزشکاران شهرستان های سقز و دیواندره در این رقابت ها شرکت کرد.

در رده سنی بزرگسالان "فردین زارعی" در وزن مثبت 80 کیلوگرم، "نادر عزیزی" در وزن منهای 55 کیلوگرم، "فاضل احمد زاده" در وزن منهای 75 کیلوگرم، "آوات ابراهیمی" در وزن منهای 80 کیلوگرم به رقابت پرداختند.

در رده سنی نوجوانان "یونس قادری" در وزن منهای 65 کیلوگرم و "یدالله کریمی" در وزن منهای 45 کیلوگر و همچنین در رده سنی نونهالان "آرش خالدیان" در وزن منهای 50 کیلوگرم، "پژمان حیدری" در وزن منهای 30 کیلوگرم، "محمد جباری" در وزن منهای 25 کیلوگرم، "ریبوار صادقی" در وزن منهای 35 کیلوگرم، "کارو احمدیان" در وزن 20 کیلوگرم و "آرمین لطفی" در وزن 23 کیلوگرم نمایندگان استان کردستان بودند.

همچنین در رده سنی جوانان "میکائیل صمدی" در وزن منهای 75 کیلوگرم، "محمد عبدی" در وزن منهای 70 کیلوگرم، "سامان مرادی" در وزن منهای 55 کیلوگرم، "مبین کناره" در وزن منهای 55 کیلوگرم و "فرشاد مرادی" در وزن منهای 50 کیلوگرم در این رقابت های به مدال نقره دست یافتند.

در رده سنی نونهالان "آرمین اکبری" در وزن منهای 25 کیلوگرم، "امین حمیدی" در وزن منهای 35 کیلوگرم و "معین عبدالکریمی" در وزن منهای 40 کیلوگرم نیز دیگر اعضای تیم کردستان بودند که مدال نقره این رقابت ها را کسب کردند.

"کاوه قهرمانی" در وزن منهای 65 کیلوگرم و "فرهاد امینی" در وزن مثبت 80 کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان و همچنین "فرهاد حبیبی" در وزن منهای 55 کیلوگرم در رده سنی جوانان با قرار گرفتن بر سکوی سوم مدال برنز را بدست آورند.

در پایان این مسابقات "رزگار کریمی" به عنوان بهترین مربی و "نادر عزیزی" به عنوان بهترین مبارز رده سنی بزرگسالان انتخاب شدند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =