دومین کنگره کاربردی مهندسی پزشکی علوم و صنایع وابسته در مشهد برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 1747091 -
مشهد - خبرگزاری مهر: دومین کنگره کاربردی مهندسی پزشکی علوم و صنایع وابسته هفتم الی دهم آبان ماه در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این کنگره بین المللی 30 سخنران کلیدی خواهد داشت و پانل های ویژه نور و ساینس ، روانشناسی و روان پزشکی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در آن برگزار می شود.

در نخستین روز برگزاری دومین کنگرۀ کاربردی مهندسی پزشکی میزگردی با عنوان چالش ها در حوزۀ مهندسی پزشکی با حضور اساتید و صاحب نظران برجستۀ دانشگاه های کشور برگزار خواهد شد.

در این کنگره بحث‌های کلیدی در ارتباط با توسعه اقتصادی و صنعتی و چالش های حوزه علوم پزشکی و تحقیقات مهندسی پزشکی به بحث گذاشته خواهد شد.

این خبر حاکی از آن است که، این کنگره سه شنبه ۷ آذرماه جاری در محل سالن همایش های نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح و کمیته راهبردی پیگیری مسائل مطرح شده درپایان  این کنگره برگزار خواهد شد.

350 نفر از کارشناسان، متخصصان و تولید کنندگان برجسته تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی از سراسر کشور برای حضور در این کنگره نام نویسی کردند که در خصوص جدیدترین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه در مدت سه روز با هم تبادل نظر می کنند.

کارگاههای ارائه شده در این کنگره شامل ، کارگاه کاربرد سیستمهای فازی و هوشمند در پزشکی، کارگاه کاربرد شاخص های پسیکو فیزیولوژیک در اندازه گیری هیجان، کارگاه کاربرد نورو فیدبک در پژوهش ودرمان اختلالات اعصاب وروان، کارگاه بخش بندی تصاویر پزشکی با استفاده از مدل های فرم پذیر، کارگاه تجاری سازی نرم افزارهای کاربردی پزشکی، کارگاه کاربرد واقعیت مجازی و سایکو سایبرنتیک در درمانهای پزشکی و روانپزشکی، کاربرد تکنولوژی و کامپیوتر در بازسازی شناختی، کارگاه نورو مارکتینگ، بهبود دوزیمتری در فتوداینامیک تراپی با مدل سازی و رویکردهای نوین روانشناسی خواهد بود.

گفتنی است، روز اول برگزاری  این کنگره درسالن همایش های  نمایشگاه بین المللی مشهد و دو روز دیگر در سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی فردوسی مشهد خواهد بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 8 =