خاکسار:

تجاری سازی نرم افزارها و تجهیزات پزشکی برای کشور درآمد ارزی دارد

شناسهٔ خبر: 1747101 -
مشهد - خبر گزاری مهر: دبیر دومین کنگره کاربردی مهندسی پزشکی گفت: تجاری‌ سازی نرم‌ افزارها و تجهیزات پزشکی با توجه به شرایط کنونی کشور امری لازم است که درآمد ارزی زیادی را به‌ دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین خاکسار ظهر یکشنبه در نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی در شهرک سلامت مشهد اظهار کرد:برگزاری دومین کنگره با حضور اساتید می تواند راهگشای مسائل برای تجاری سازی نرم افزارهای پزشکی باشد.

وی یادآورشد: هدف اصلی کنگره کاربردی مهندسی پزشکی و صنایع وابسته تبیین افق‌های جدید در صنعت مهندسی پزشکی است.

خاکسارافزود: با توجه به نیازهایی و مسائلی که صنعت سلامت با آن روبه‌رو است این کنگره با اقبال پزشکان ، مدیران بیمارستانها و صاحبان صنایع وابسته روبه رو شده است.

وی تاکید کرد: فعالیت در زمینه صنایع وابسته به پزشکی ضروری است و درزمینه ساخت برخی از تجهیزات پزشکی توفیقات خوبی حاصل شده است.

 دبیر دومین کنگره کاربردی مهندسی پزشکی یادآور شد: این کنگره با رویکرد پرداختن به افق‌های جدید در مهندسی عصبی، تکنولوژی عصبی و کاربرد تکنولوژی در بازاریابی شناختی نیز کارگاههایی را برگزار می کند.

خاکسارتصریح کرد: درافتتاحیه دومین کنگرۀ کاربردی مهندسی پزشکی میزگردی با عنوان چالش ها در حوزۀ مهندسی پزشکی با حضور اساتید و صاحب نظران برجستۀ دانشگاه های کشور برگزار خواهد شد.

وی گفت: در خلال کنگره مباحثی مانند بازاریابی عصبی، مولفه‌های روانی و ذهنی در معرفی محصول و آموزش کلیه الزامات برای صادرات تجهیزات به تبادل نظر گذاشته می شود.

گفتنی است، دومین کنگره کاربردی مهندسی پزشکی علوم و صنایع وابسته هفتم تا دهم آذر ماه همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی وصنعت سلامت در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 1 =