شعبانی فرد:

ستاد دهه فجر بازتاب‌دهنده آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد

شناسهٔ خبر: 1774373 -
اراک - خبرگزاری مهر: استاندار مرکزی ضمن تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه فجر گفت: ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی باید بازتاب دهنده آرمان ها، ارزش ها، خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش خبرنگارمهر، علی اکبر شعبانی فرد، استاندار استان مرکزی صبح روز دوشنبه در نشست ستاد 9دی و برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر در سالن جلسات استانداری مرکزی گفت: ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی باید بازتاب دهنده آرمان ها، ارزش ها، خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد.

وی افزود: تبیین اندیشه های سیاسی و دینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان عامل وحدت و بازشناسی نقش ولایت در جمهوری اسلامی ضروری است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: تبیین گفتمان و دستاوردهای انقلاب اسلامی، ترسیم ضرورت حفظ و حراست از اندیشه های امام و تبعیت از مقام معظم رهبری با توجه به نقش بی بدیل رهبری در هدایت جامعه از مهمترین اهداف باشد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در نقاط مختلف گفت: این برنامه ها باید با حضور گسترده و مشارکت افراد جامعه به ویژه نسل جوان همراه شود.

استاندار استان مرکزی ادامه داد: بازشناسی انقلاب اسلامی از سایر انقلاب ها، تکریم از جهادگران عرصه علم و کارآفرینی، برجسته سازی نقش مردم در انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و تقویت همبیستگی و وفاق ملی از دیگر کارهای است که باید در این ایام انجام شود.

گفتنی است در این جلسه که با حضور مسئولان استان مرکزی برگزار شد هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با چگونگی برگزاری مراسم ارایه دادند.
 

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 7 =