باباپور:

44 هزار واحد مسکن مهر در استان زنجان به بهره برداری رسید

شناسهٔ خبر: 1789888 -
زنجان - خبرگزاری مهر: مدیر کل راه وشهرسازی استان زنجان گفت: در حال حاضر 4 هزار و 443 واحد مسکن مهر در استان زنجان به بهره برداری رسیده است.

حافظ باباپور در گفتگو با خبرنگار مهر، فعالیت های صورت گرفته در حوزه مسکن در استان زنجان را مطلوب عنوان کرد و افزود: تعداد پروژه های در حال ساخت نیز 13 هزار و 39 واحد است.
 
وی در زمینه مسکن های خود مالکی در چهارشهر بزرگ استان زنجان ادامه داد:‌ در این زمینه 98 درصد عقد قرار شده است که از این تعداد 12هزار 24 واحد مسکونی معرفی به بانک شده اند.
 
بابا پور در ادامه با اشاره به پروژه های مسکن مهر گروهی در استان زنجان افزود: در این زمینه در استان زنجان شاهد وضعیت مطلوب هستیم.
 
مدیر کل راه وشهر سازی استان زنجان با اشاره به تعداد پروژه های در دست احداث افزود: پروژهای مسکونی واحدهای مسکن مهر مجتمع ثمین در زنجان درای پیشرفت 7/86 درصدی است.
 
باباپور پروژه مسکن مهر مجتمع مهر آرا ‌را با پیشرفت 74درصد برای اتمام عنوان کرد و گفت: در شهر قیدار نیز شاهد وضعیت مطلوب در این زمینه هستیم.
 
وی تعداد واحدهای افتتاح شده در سال جاری را شش هزار و 770 واحد تا به امروز برشمرد و گفت: مجموع افتتاح واحدهای مسکونی مهر در سال 91، 20 هزار و521 واحد مسکونی در سال جاری خواهد بود.
 
باباپور تعداد واحدهای افتتاحی نیمه دوم سال جاری در استان زنجان را شش هزار واحد عنوان کرد و افزود: استان زنجان با 37.8 درصد همچنان پیشتاز در این زمینه در سطح کشور است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 11 =