ربطی در گفتگو با مهر:

هیچکس به فکر جام‌جهانی کشتی نیست/ این میزبانی آبروی ایران است

شناسهٔ خبر: 1802339 -
دبیر فدراسیون کشتی به عنوان رئیس ستاد اجرایی برگزاری رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی 2013 تهران، برای چندمین بار از عدم دریافت بودجه لازم برای میزبانی این رویداد بزرگ ابراز نگرانی کرد و گفت: این میزبانی آبروی ایران است و همه باید کمک کنند.

عارف ربطی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برای چندمین بار بطور شفاف و صریح اعلام خطر می کنم که زمان زیادی تا برگزاری رقابتهای جام جهانی کشتی در تهران باقی نمانده و هنوز بودجه و اعتبارات لازم از سوی متولیان امر به فدراسیون کشتی تخصیص داده نشده است.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین رویداد بزرگ و بین المللی به هیچ عنوان شوخی نیست و اگر هر چه زودتر نتوانیم مقدمات میزبانی جام جهانی را فراهم کنیم، یک خطر و آبروریزی ورزشی در انتظار ما خواهد بود. به عنوان یکی از مسئولان فدراسیون کشتی از متولیان امر تقاضا می کنم هر چه زودتر به این مساله رسیدگی کنند و کشتی ایران را از سایه یک تهدید جدی و بین المللی خارج سازند.

دبیر فدراسیون کشتی با لحنی طعنه آمیز به عدم دریافت بودجه لازم اشاره کرد و گفت: باور کنید اگر پیشتر از این، یک شماره حساب از سوی مسئولان برای دریافت کمکهای نقدی به برگزاری جام جهانی کشتی تهران اعلام شده بود، هم اکنون مبلغ قابل توجهی از سوی علاقمندان به کشتی جمع می شد!

ربطی در خاتمه اظهار داشت: متولیان ورزش کشور باید در نظر داشته باشند که هر اتفاقی در جام جهانی کشتی تهران فقط منتهی به این رشته نیست و پای آبروی و نام ورزش کشورمان در میان است. پس باید هر چه زودتر ما را مورد حمایت های خود قرار دهند چرا که 20 روز دیگر باید میزبان دهها تیم کشتی از کشورهای خارجی باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی طبق برنامه طی روزهای 1 تا 4 اسفندماه در سالن 12 هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود که فدراسیون کشتی به عنوان متولی اصلی برگزاری این رویداد بین المللی هنوز در کش و قوس بی پولی و بدهکاری های میلیاردی خود است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 0 =