پهنه شرق تهران به استقبال از بهار می رود

شناسهٔ خبر: 1813215 -
شهردار منطقه 8 از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار همچون سنوات گذشته در شرق تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی شادالوئی با اعلام این مطلب گفت: حوزه خدمات شهری منطقه با توجه به فعالیت ادارات تابعه خود اعم از زیبا سازی، فضای سبز، ساماندهی ومدیریت پسماند برنامه های را برای استقبال از بهار در سال جاری پیش بینی کرده است.

وی افزود: در بخش مدیریت پسماند، شستشو وگند زدایی مخازن زباله مکانیزه، شستشو نرده های ترافیکی، شستشوی پلهای عابر پیاده و پلهای سواره رو وایستگاههای اتوبوس، نظافت وباز پیرایی مساجد منطقه ، رفع عیوب مخازن زباله ، پاکسازی زمینهای بایر در حاشیه معابر، پاکسازی ولایروبی انهار، جمع آوری خاک ونخاله از سطح معابر، رنگ آمیزی مخازن وسطلهای زباله، نظافت و ساماندهی غرفه های بازیافت، رفع سد معبر صنفی، رفع سد معبر ساختمانی، رفع سد معبر سیار و... از جمله این اقدامات است.
 
شادالوئی با اشاره به اقدامات اداره فضای سبز در طرح استقبال از بهار گفت: بوستانها وفضاهای سبز درفصل بهار بیش از هر مکان دیگری میزبان شهروندان خواهند بود. از این رو رسیدگی به این مکانها از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از بهار صورت می گیرد.
 
شهردار منطقه 8 افزود: شستشو، ترمیم و رنگ آمیزی نیمکتهای داخل بوستانها، بازپیرایی و گندزدایی سرویسهای بهداشتی داخل بوستانها، رفع نواقص روشنایی در بوستانها، کاشت گل و گیاه در میادین و بوستانها، توزیع درخت و درختچه در هفته درختکاری، رنگ آمیزی و نظافت سطلهای داخل بوستانها، توزیع کیسه زباله در روز طبیعت، و... از دیگر اقدامات اجرایی در طراوت بخشی به فضای سبز منطقه است.
 
وی همچنین اقدامات اداره ساماندهی را شامل شست و شو، رنگ آمیزی وآذین بندی کیوسکها عنوان کرد.
x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 13 =