گزارش تصويري / اسكيت سواري دختران و پسران با شعار حمايت از هاشمي (2)

شناسهٔ خبر: 192535 -
شماري از جوانان دختر و پسر تهراني ، عصر امروز با اسكيت سواري در برخي خيابانهاي شمالي تهران و در محدوده ميدان تجريش تا پارك ملت ، خود را به عنوان هواداران آيت الله هاشمي رفسنجاني معرفي كردند . ستاد تبليغاتي اين كانديداي رياست جمهوري هفته گذشته هر گونه ارتباط خود با گروههايي از اين قبيل جوانان را كه با شعار حمايت از هاشمي در خيابانهاي تهران كارناوال هاي تبليغاتي به راه مي اندازند ، تكذيب كرد.

مسوولين مختلف نيز اين اقدامات را از نظر قانون انتخابات غير قانوني و "جرم انتخاباتي" خواندند، اما همچنان با توزيع مواد تبليغاتي با نام و تصوير كانديداي مذكور كارناوال ها ادامه دارد! خبرگزاري "مهر" هفته پيش اولين گزارش تصويري از اين كارناوال ها را منتشر كرد و از سوي برخي سايتهاي خبري و ... به برنامه ريزي براي انجام اين گونه تبليغات متهم شد!!

خبرگزاري "مهر" ضمن پوزش از ملت مومن و متدين كشورمان و با توجه به تكذيب اعضاي ستاد انتخاباتي آقاي هاشمي ، معتقد است شان آيت الله هاشمي رفسنجاني بسيار بالاتر از اين قبيل اقدامات براي جلب راي است و از سوي ديگر رياست جمهوري در نظام اسلامي عرصه محنت و خدمت است ، حال آنكه اين كارناوال ها بيشتر به كار شيفتگان قدرت مي آيد.

اميدواريم با توجه به روند و گسترش اين قبيل اقدامات و توزيع پوستر و مواد تبليغاتي مربوط به ستاد ايشان، هرچه سريعتر شاهد موضع گيري شخص جناب آقاي هاشمي باشيم. ما فقط بخشي از تصاوير را جهت اطلاع رساني منتشر مي كنيم، اما در صورت درخواست ايشان مجموعه تصاوير و محل آن را نيز خدمت ايشان ارسال خواهيم داشت.

عكس/ سعيد حبيبي

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 7 =