پرآور:

هوشیاری مردم در انتخابات نقشه‌های دشمن را خنثی می‌كند

شناسهٔ خبر: 2020180 -
بوشهر - خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: هوشیاری مردم در انتخابات، نقشه‌های دشمن را خنثی می كند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن پرآور صبح یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان دیر اظهار داشت: اكنون دشمن با هجمه‌های مختلف علیه جمهوری اسلامی درحال توطئه هستند اما مردم به این سادگی دست از انقلاب برنمی‌دارند زیرا مردم برای نان انقلاب نكردند بلكه برای دین واسلام انقلاب كردند.

وی افزود: حضورفعال مردم در آزمون انتخابات، سیلی محكمی بر گوش استكبار جهانی و تسلیم كردن و گردن نهادن او به اراده مردم و تحقق خواسته‌های مشروع ملت ایران است.

پرآور، رمز موفقیت و پیشرفت كشور را در پیروی از ولی فقیه دانست و افزود: مقام معظم رهبری با درایت كشتی دریای پرتلاطم رابه منزل مقصود می‌رساند و همه باید پشت سر رهبری نه جلوتر و نه در ردیف رهبری حركت كنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر یادآور شد: استراتژی مجریان انتخابات سال آینده، امانتداری و رعایت قانون، فراهم كردن شرایط حضور حداكثری مردم و ایجاد نور امید به جامعه است.

وی در ارتباط با راهبرد دشمنان در انتخابات آینده بیان داشت: راهبرد دشمن در انتخابات ریاست‌جمهوری این است که در صورت امکان مانع برگزاری انتخابات شوند، اما در این زمینه کور خوانده‌اند و موفق نخواهند شد.

پرآور اذعان داشت: برنامه دیگر دشمن کم‌رنگ کردن حضور مردم در انتخابات است و می‌خواهند با برجسته کردن برخی گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی، شرکت مردم در انتخابات را کم‌رنگ کنند و قطعاً این موضوع با تدبیر، درایت و بصیرت مردم ناکام می‌ماند.

وی عنوان کرد: زیر سئوال بردن اصل انتخابات یکی از برنامه‌هایی است که دشمن در برابر انتخابات پیش‌رو گرفته است و می‌خواهند بگویند که انتخابات سالم برگزار نشده و به همین هدف ندای انتخابات آزاد سر می‌دهند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 5 =