اجرای طرح ملی فاضلاب تهران/ آبرسانی به مسکن مهر پایتخت

شناسهٔ خبر: 2024889 -
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از تلاش برای تکمیل طرح ملی فاضلاب تهران به عنوان یکی از برنامه های مهم سال گذشته سخن گفت و افزود: آبرسانی به پروژه های مسکن مهر نیز در ردیف مهم ترین اقدامات سال 91 قرار داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد پرورش گفت: تقویت ساختارهای کلی شرکت‌های زیرمجموعه آب و فاضلاب تهران، مدیریت و توزیع بهینه نیروی انسانی در میان شرکت‌ها، دستیابی به روندهای مطلوب در خدمت‌ رسانی بهینه و ظرفیت‌ سازی برای ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات؛ از اقدامات مهمی بود که در حوزه آبرسانی به پایتخت نشینان در سال 91 انجام شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اظهار داشت: ارائه خدمات در حوزه دولت الکترونیک و واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان، برنامه‌ ریزی برای مدیریت اصولی مصرف انرژی، تلاش در زمینه تعادل‌ بخشی کمی و کیفی به آبرسانی‌ مناطق مختلف استان، تسریع در تکمیل طرح ملی فاضلاب تهران و واگذاری انشعاب و مواردی از این دست نیز از عمده‌ ترین محورهای فعالیت‌ی در سال 91 محسوب می شود.

پرورش ادامه داد: از سوی دیگر، با وجود تمام تنگناها و محدودیت‌ ها، اجرای پروژه‌های بزرگی مانند انتقال آب سد ماملو به تهران، آبرسانی به واحدهای مسکن مهر در شهرهای مختلف استان و طرح حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) در سالی که گذشت از پیشرفت مطلوبی برخوردار بودند.

برچسب‌ها

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 8 =