صادقی در گفتگو با مهر:

ورزش فشافویه نیاز به حمایت بیشتری دارد

شناسهٔ خبر: 2030608 -
شهرری - خبرگزاری مهر: مربی تیم فوتسال نونهالان و نوجوانان باشگاه هدف بخش فشافویه اظهار داشت: ورزش بخش فشافویه با وجود استعدادهای فراوان نیازمند حمایت بیشتر مسئولان منطقه است.

محمد امین صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ورزش بخش فشافویه با وجود استعدادهای فراوان و علاقمندی نونهالان و نوجوانان منطقه به ورزش و محدودیت امکانات نیازمند عنایت و مساعدت بیشتر مسئولان منطقه است.

وی بیان داشت: باشگاه هدف بخش فشافویه در دو رده نونهالان و نوجوانان 60 بازیکن مستعد دارد که در صورت تقویت امکانات این باشگاه آینده خوبی دارد.

کسب مقامهای اول و دوم فوتسال نونهالان و نوجوانان باشگاه هدف فشافویه

مربی تیم فوتسال نونهالان و نوجوانان باشگاه هدف بخش فشافویه ادامه داد: تیم فوتسال نونهالان و نوجوانان باشگاه هدف بخش فشافویه مقام اول و دوم مسابقات قهرمانی لیگ فوتسال شهرستان ری را کسب کرده که این مسابقات برای اولین بار در شهرستان ری برگزار می شد.

وی تصریح کرد: در این مسابقات در رده نونهالان 20 تیم و در رده نوجوانان 16 تیم حضور داشتند که تیم نونهالان باشگاه هدف فشافویه با کسب 10 برد و یک تساوی موفق به کسب مقام قهرمانی و تیم نوجوانان نیز با کسب هشت پیروزی و شکست در فینال، مقام نایب قهرمانی را کسب کردند.

صادقی اضافه کرد: رضا زندی کریمخانی با  هشت گل آقای گل رده نوجوانان و میلاد نظری با 12 گل آقای گل رده نونهالان شدند که هر دو بازیکن از باشگاه هدف هستند و سرپرست باشگاه آقای حسن ایلانلو در کسب این موفقیت نقش بسزایی داشت و همواره در هر شرایطی کنار تیم بوده و هست و سعی در فراهم آوردن فضایی مطلوب برای توفیق باشگاه دارد.

ورزش فشافویه با وجود مستعدان ورزشی نیاز به حمایت بیشتری دارد

وی عنوان داشت: مساعدتهای رئیس اداره ورزش و جوانان بخش فشافویه نیز قابل تقدیر است اما ورزش این منطقه با وجود این استعدادها نیاز به حمایت بیشتری دارد.

مربی تیم فوتسال نونهالان و نوجوانان باشگاه هدف بخش فشافویه ادامه داد: ورزش بهترین راه برای هدایت نسل جوان به سمت گذران اوقات فراغت است و متأسفانه اگر به توسعه امکانات ورزشی توجه نشود، شاهد روی آوردن جوانان به سمت تفریحاتی ناسالم و یا روی آوردن به سمت مواد مخدر خواهیم بود.

وی اظهار داشت: متأسفانه درآمد کم نیز باعث شده ورزشکاران نتوانند با پرداخت هزینه رفت و آمد و کرایه سالن های ورزشی، از امکانات ورزشی موجود در شهرستان استفاده کنند.

صادقی افزود: توجه بیشتر افراد جامعه به روی آوردن به ورزش و نقش تأثیرگذار آن در بهبود سلامت افراد بسیار اهمیت دارد و عدم کارآیی مطلوب یعنی عدم آمادگی عمومی و عدم انعطاف ‌پذیری از نتایج بی ‌توجهی به امر ورزش است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 1 =