لک زایی تصریح کرد:

عاملان تخریب مرقد حجربن عدی دست نشاندگان آمریکا و اسرائیل هستند

شناسهٔ خبر: 2046673 -
معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) عاملان تخریب مرقد حجربن عدی را دست نشاندگان آمریکا و اسرائیل عنوان کرد و گفت: هدف عاملان این جنایت، جبران شکست‌های در سوریه است.

حجت الاسلام نجف لک زایی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم با اعلام محکومیت مخربین مرقد صحابه پیامبر(ص) بیان کرد: تروریست‌ها بیش از 2 سال است که در سوریه دست به ایجاد آشوب و ترور زده‌اند و سعی در ایجاد اخلال در نظم داخلی این کشور داشتند که عمل تخریب مرقد حجربن عدی برای جبران شکست‌ها و ناکامی‌های 2 ساله آنها در سوریه است.

وی با تاکید بر اهداف تروریست‌ها در سوریه اظهار داشت: این عمل ضد اسلامی اهدافی را در پی دارد که در درجه نخست ایجاد آشوب و نا امنی و راه اندازی جنگ‌های داخلی در کشور سوریه است که با اینگونه اقدامات می‌خواهند برای نظامیان خود ایجاد روحیه و انگیزه کنند.

معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) افزود: این چنین افرادی از انسانیت خارج شده‌اند و هدف آنها در درجه دوم، ایجاد جنگ‌های منطقه‌ای است که کشورهای منطقه را به جان هم بیندازند و میان مسلمانان تفرقه و نفاق ایجاد کنند که در راستای این هدف شوم خود از کشورهای عربستان، قطر و ترکیه استفاده کردند.

لک زایی تاکید کرد: آشوب کشور سوریه یک روز هم دامن گیر کشورهای همدست تروریست‌ها می‌شود همانطور که عراق و مصر از دوستی با آمریکا و صهیونیست خیر ندیدند و موج‌های خشونتی ترکیه و قطر و عربستان هم دامن گیر خودشان می‌شود.

وی با اشاره به مسئول این عامل ضد بشری گفت: هرچند جبهه النصره این عمل شنیع را به عهده گرفته ولی همه مسلمانان آگاه جهان واقفند که با برنامه ریزی و نظارت آمریکا و اسرائیل و کشورهای حامی صهیونیست این نبش قبر و تخریب مرقد حجر انجام شده است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =