دولت با افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران موافقت کرد

شناسهٔ خبر: 2046718 -
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت دولت با افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران و مشمولان قانون کار خبر داد و گفت: باید از نظر قانونی با تشکل های کارگری و کارفرمایی به تفاهم برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی گفت: تلاش دولت این است که زیر ساختارهای ایجاد اشتغال را فراهم کند و بین خروجی و ورودی تفاوت ایجاد شود. در مجموع بحث اشتغال فرابخشی است و در وزارتخانه، ما بر روی روابط کار بین کارگر و کارفرما، بحث 3 جانبه گرایی و صیانت از اشتغال کار می کنیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت ایجاد اشتغال اظهار داشت: برخی از چیزها را نمی توان پیش بینی کرد، گاهی اوقات احتمال دارد که مباحثی پیش بیاید که نتوان طبق برنامه پیش رفت.

عباسی به برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه برای بهبود معیشت جامعه کارگری اشاره کرد و افزود: قرار است در بحث افزایش حق مسکن و پیش بینی خواربار کارگران در شورای عالی کار تصمیم گیری شود و تلاشمان این است که تغییراتی ایجاد کنیم. البته باید از نظر قانونی با تشکل های کارگری و کافرمایی به تفاهم برسیم اما ما به عنوان دولت برای ایجاد تغییر در دو حوزه مسکن و خواربار موافق هستیم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 13 =