حسن زاده:

زیرساخت های آب و فاضلاب مسکن مهر اردبیل امسال تکمیل می شود

شناسهٔ خبر: 2048628 -
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیرعامل آبفای استان اردبیل از تکمیل زیرساخت های آب و فاضلاب پروژه های مسکن مهر این استان به عنوان مهمترین طرح های اجرایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین حسن زاده ظهر دوشنبه در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اضافه کرد: تکمیل زیرساختهای آب و فاضلاب در بخش مسکن مهر از مهمترین اهداف شرکت آبفای اردبیل طی سال جاری است.

وی با بیان اینکه اکثر پروژه های مسکن مهر در بخش آب آماده واگذاری انشعاب است، یادآور شد: در شهرهای پارس آباد، بیله سوار، نمین و کوثر زیرساختهای آب و فاضلاب به اتمام رسیده و به محض واریز هزینه ها نصب انشعابات آغاز خواهد شد.

مدیرعامل آبفای استان افزود: پیمانکار خط انتقال فاضلاب پروژه های دو هزار واحدی فرهنگیان شام اسبی و هزار و 200 واحدی مسکن مهر "نکونام" نیز انتخاب شده که با اخذ مجوز حفاری از شهرداری و کمیته ترافیک استان عملیات اجرایی آغاز و تا پایان خردادماه به پایان خواهد رسید.

وی در خصوص پروژه چهار واحدی "پیله سحران" اردبیل نیز تصریح کرد: هم اکنون در شهرک پیله سحران شبکه آب با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده و تا پایان خردادماه انشعابات آب و اوایل مهرماه انشعابات فاضلاب واگذار می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این دیدار خواستار همکاری شهرداری اردبیل و کمیته طرح ترافیک استان در خصوص هماهنگی و اخذ مجوز پروژه های مذکور شد.

علی حیدری متذکر شد: برای تسریع در انجام پروژه های مسکن مهر استان تا پایان اردیبهشت ماه تمام هزینه های آب و فاضلاب واحدهای مسکن مهر استان از محل تسهیلات مسکن مهر به شرکت آبفای استان پرداخت خواهد شد.

وی تاکید کرد: مجوز اجرای خط انتقال در حوزه اداره کل راه و شهرسازی برای مسکن مهر شام اسبی بلامانع بوده و این اداره آماده همکاری تمام جانبه برای تسریع در اجرای پروژه است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 6 =