صدور 6 هزار فقره مجوز مشاغل خانگی در تهران

شناسهٔ خبر: 2078824 -
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از صدور 6 هزار و 353 مجوز مشاغل خانگی مستقل و 99 مجوز پشتیبان در استان تهران طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا خانپور از صدور بیش از 6 هزار مجوز مشاغل خانگی در تهران خبر داد و گفت: این تعداد مجوز در حرفه های مصوب از ابتدای اجرای قانون حمایت و ساماندهی مشاغل خانگی تا پایان سال گذشته صادر شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اظهار داشت: به صورت کلی 6 هزار و 353 مجوز مشاغل خانگی مستقل و 99 مجوز مشاغل خانگی پشتیبان در سال گذشته صادر شده است. خانپور خاطر نشان کرد: این اداره کل به طور داوطلبانه مسئولیت صدور مجوز مشاغل خانگی برای فرزندان شهدا و خانواده های ایثارگر بنیاد شهید استان تهران را تقبل کرده است.

وی با بیان این مطلب که متقاضیان مشاغل خانگی جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صدور مجوزهای مستقل و پشتیبان می توانند به سایت www.tehrantvto.ir مراجعه نمایند افزود: متقاضیان مشاغل خانگی می توانند با مراجعه به دستگاه های اجرایی صادرکننده مجوز مرتبط با حرفه مورد تقاضا، نسبت به ثبت نام خود به صورت مستقل، پشتیبان و یا خوشه ای اقدام کرده و تسهیلات مورد نظر را دریافت نمایند.

مدیرکل استان تهران اظهار داشت: توسعه گسترش مهارت آموزی در مشاغل خانگی در جامعه زمینه ساز ایجاد فرصت های شغلی و در نهایت تحقق شعار حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 0 =