پیاده‌سازی 5 هزار استاندارد آموزش مهارتی

شناسهٔ خبر: 2137458 -
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: هر فردی که با عشق و علاقه به سمت مهارت آموزی برود، اشتغال مولد و پایدار را برای خود به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا خانپور منابع انسانی را بزرگترین سرمایه هر مجموعه دانست و بیان داشت: با تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر در فرايند توسعه‌ يافتگي و صنعتي شدن و با توجه به سیاست های جدید دولت در راستای توسعه فضای کسب و کار؛ قادر به تولید ثروت و دانایی در کشور و تداوم چرخه اقتصادي هستیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اشاره به تاکیدات وزیر علوم مبنی بر مهارتی و مادام العمر شدن آموزش ها اظهار داشت: با حمایت واحدهای صنعتی مبنی بر پیاده سازی 5 هزار استاندارد مهارتی فنی و حرفه ای و خروجی اثربخش و ارتقاء کیفی محصولات در تولیدات داخلی، شاهد شکوفایی اقتصادی کشور خواهیم بود.

خانپور با تاکید بر لزوم اشاعه فرهنگ هر ایرانی یک مهارت گفت: هر فردی که با عشق، علاقه و انگیزه به سمت مهارت آموزی روی آورد، اشتغال مولد و پایدار را برای خود به ارمغان آورده است و می تواند علاوه بر اشتغال بسیاری از نیازهای خود را برآورده سازد.

این مقام مسئول در فنی و حرفه ای استان تهران، استمرار آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی برای نیروی انسانی شاغل را یکی از شاهراه های مهم خلق حماسه اقتصادی در واحدهای تولیدی و صنعتی خواند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 5 =