با کسب اکثریت آرای مجمع؛

احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی شد

شناسهٔ خبر: 2234785 -
رئیس پیشین فدراسیون قایقرانی که پس از وقفه‌ای چند ساله به انتخابات این فدراسیون بازگشت، با کسب اکثریت آرای مجمع به عنوان رئیس چهار سال آینده قایقرانان انتخاب شد. دنیامالی در شرایطی به عنوان رئیس فدراسیون قایقرانی انتخاب شد که قبل از این استعفایش از حضور در شورای شهر تهران را تقدیم رئیس این شورا کرده بود تا مشکلی برای بازگشت به این فدراسیون نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات ریاست فدراسیون قایقرانی صبح امروز چهارشنبه در محل آکادمی ملی المپیک مجموعه ورزشی انقلاب به ریاست نصرالله سجادی برگزار شد که در پایان احمد دنیامالی با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد.

در این مجمع ابتدا سیدنصرالله سجادی سخنرانی کرد و سپس کاندیداهای حضور در انتخابات این فدراسیون هرکدام به تشریح برنامه هایشان پرداختند و بعد از آن رای گیری صورت گرفت که احمددنیامالی با کسب 23 رای از 36 رای ماخوذه به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. علی اکبرحسن پور 7 رای و ناصر طالبی 6 رای کسب کردند.

دنیامالی در شرایطی این عنوان را به خود اختصاص داد که قبل از این نیز دو دوره ریاست فدراسیون قایقرانی را برعهده داشت اما در زمان وزیر قبلی ورزش و جوانان از سمتش برکنار شد و مشکلاتی در عرصه بین المللی برای قایقرانی ایران بوجود آمد.

در انتخابات ریاست فدراسیون قایقرانی بهزاد اتابکی، علی اکبر حسن پور، حسن مطیعی ، ناصر طالبی ، بهزاد عباسی، حسن خیراللهی و احمد دنیامالی کاندیدا شده بودند که قبل از رای گیری اتابکی و مطیعی انصراف خود را اعلام کردند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 7 =