احمدي نژاد در اجتماع پرشور مردم راميان :

قدرت هاي بزرگ قصد دارند ذهن ملت ها را از مسئله كليدي فلسطين منحرف كنند

شناسهٔ خبر: 303825 -
رئيس جمهور در جمع مردم شهرستان راميان در استان گلستان يكي از دلايل مخالفت با برنامه هسته اي ايران را منحرف كردن اذهان از تسليحات هسته اي رژيم صهيونستي دانست.

به گزارش خبرنگار اعزامي "مهر" به گلستان ، محمود احمدي نژاد عصر امروز در اجتماع پرشور مردم راميان با اشاره به حمايت بي دريغ دشمنان ملت ايران ازديكتاتورها و خصوصا رژيم صهيونيستي گفت : رژيم اشغالگر قدس براي ايجاد نا امني و درگيري در منطقه ما برپا شده است و اگر روزي آرامشي برپا شود به معني مرگ اين رژيم است .

وي افزود : دشمنان از سويي با دسترسي ملت ما به انرژي هسته اي مخالفت مي كنند و از سوي ديگر مي خواهند ذهن ملت ها را از مسئله كليدي فلسطين منحرف كنند تا فرصتي براي ادامه حيات در خدمت رژيم صهيونيستي قرار دهند.

احمدي نژاد با تاكيد براينكه امروز همه چيز براي سقوط رژيم صهيونيستي آماده است، اظهار داشت : يكي از علل اصلي تهديد قدرتها عليه ايران در مسئله هسته اي، به خاطر رژيم صهيونيستي است تا به اين رژيم حياتي مجدد دهند، غافل از آنكه ملت ايران علاوه بر آنكه راه دستيابي به انرژي هسته اي را تاپايان ادامه خواهد داد حتي يك لحظه نيز ذهن خود را از صحنه فلسطين منحرف نخواهد كرد.

رئيس جمهور رژيم اشغالگر قدس را كليد سلطه كشورها در مناطق اسلامي عنوان كرد و تاكيد كرد: با هر ضربه اي كه به اين رژيم اشغالگر وارد مي شود پايه هاي دنياي استكبار مورد هدف قرار مي گيرد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود، راميان را از زيبا ترين مناطق استان گلستان دانست و گفت: همه جاي ايران داراي استعدادهايي ارزشمند است و بايد با هم ساخته شود و يكي از كارهاي مهم دولت در مقوله عدالت نيز اين است كه فرصت هاي رشد و پيشرفت را براي همه جوانان فراهم كند .

احمدي نژاد علاوه بر اعلام خبر تاسيس يك دانشگاه پيام نور در راميان، احداث صنايع تبديلي با حمايت دولت را از جمله مواردي دانست كه براي اين شهرستان انجام خواهد شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 0 =