عفت شريعتي در حاشيه تجمع معترضان به بدحجابي در مقابل مجلس:

مجلس خواسته معترضان به بدحجابي در جامعه را در قالب طرح مد و لباس برآورده مي كند

شناسهٔ خبر: 313968 -
عفت شريعتي عضو فراكسيون زنان مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر لزوم برنامه ريزي فرهنگي براي رفع ناهنجاري ها خاطر نشان كرد كه نهاد قانونگذاري خواسته معترضان به بدحجابي در جامعه را در قالب طرح مد و لباس برآورده مي كند.

به گزارش خبرنگار پارلماني "مهر"، نماينده مشهد كه در حاشيه تجمع خانواده شهداي معترض به بدحجابي در برابر مجلس با خبرنگاران گفت و گو مي كرد، گفت: در اين خصوص نمي توان يك شبه تصميم گيري كرد و از اين رو طرح مذكور بهترين محل براي اين كار در مجلس است.

وي در پاسخ به سئوالي درباره تصميم قوه قضائيه براي جريمه نقدي بدحجابان نيز گفت: اين روشها جواب نمي دهد ؛ بايد به شيوه ديگري متوسل شويم.

شريعتي به نقش رسانه هاي گروهي و نهادهاي فرهنگي در زمينه برنامه ريزي فرهنگي براي برخورد با ناهنجاري ها اشاره كرد و گفت: صدا و سيما همان دانشگاهي است كه امام (ره) فرمود، اما مي بينيم در بسياري از سريال ها عملا تبليغ بدحجابي و اباهه گري صورت مي گيرد.

اين عضو كميسيون فرهنگي مجلس ادامه داد: بايد در فيلم ها، سريال ها و حتي مستندهاي صدا و سيما اهميت مساله حجاب و عفاف به تصوير كشيده شود و مطبوعات نيز نقش روشنگرانه خود را ايفا كنند.

شريعتي در پايان تاكيد كرد: اگر همه اين كارها انجام شد و عده اي روي محترمات جامعه پا گذاشتند، آن گاه قوه قضائيه و نيروي انتظامي بايد با هنجارشكنان برخورد نمايند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 7 =