نماينده تبريز در تذكر آيين نامه اي:

اجازه ندهيم احساسات اقوام جريحه دارشود/ مسئولان با خاطيان برخورد كنند

شناسهٔ خبر: 330059 -
حجت الاسلام ميرتاج الديني نماينده تبريز، انتشار كاريكاتور روز جمعه يكي از روزنامه ها را موجب جريحه دار شدن مردم آذربايجان دانست و خواستار رسيدگي مسئولين به آن شد.

به گزارش خبرنگار پارلماني "مهر"، نماينده تبريز گفت: نمايندگان آذربايجان به موقع در اين خصوص به مسئولين نامه نوشتند ولي متاسفانه وزراي ارشاد و اطلاعات به موقع اقدام نكردند.

ميرتاج الديني با اشاره به نامه تعدادي از نمايندگان آذربايجان و مفاد آن در مورد برخورد سريع و شديد با عوامل اين اقدام ناپسند تصريح كرد: متاسفانه اقدامات به موقع انجام نشد چرا كه هرگونه بي توجهي در اين موضوعات خطاي بزرگي است.

نماينده تبريز افزود: چرا مسئولان از اينكه در مقابل خطاها و اشتباهات عذرخواهي كنند اجتناب مي كنند و چرا جرات عذرخواهي و پوزش ندارند!

وي با اشاره به عذرخواهي ديرهنگام وزير ارشاد كه كشيدن كاريكاتور را حماقت، ناداني و يا شيطنت دانسته گفت: كاش اين اقدام سريعتر انجام مي شد و من از رياست مجلس مي خواهم كه سريعتر به مساله رسيدگي كند.

وي افزود: اميدواريم جلسه اي در كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در اين زمينه با حضور وزير ارشاد و وزير اطلاعات تشكيل شود.

ميرتاج الديني در ادامه از مردم آذري زبان خواست كه پيگيري مساله را به نمايندگان خود واگذار كنند و خاطر نشان كرد: ايجاد هرگونه اختلاف و تفرقه بين قوميتهاي كشور جز برنامه اي دشمن انقلاب اسلامي است و آمريكا و دشمنان انقلاب بدانند در اين دامي كه طراحي كرده اند مردم ما قرار نخواهند گرفت.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 10 =