دادستان كل كشور اهانت روزنامه ايران را محكوم كرد

شناسهٔ خبر: 330350 -
دادستان كل كشور با محكوم كردن اهانت روزنامه ايران به برخي هموطنان اعلام كرد: اين مسئله از طريق وزارت ارشاد و هيات نظارت و نيز از طريق دادسري تهران پيگيري شود.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، حجت الاسلام دري نجف آبادي با صدور بيانيه اي تاكيد كرد: متاسفانه غفلت و سهل انگاري برخي برادران و بهانه جويي برخي ديگر ، آثار و عواقب نامطلوب براي وحدت و انسجام ملي و اخوت و الفت اقوام شريف و غيور ايراني و به ويژه مردم شريف و بزرگوار و غيرتمند آذربايجان كه همواره از اركان اصلي ملت ما و مرزبانان و افتخار آفرينان كشور عزيزمان بوده اند، پديد آورده است.

وي افزود: قطعا هموطنان آذري ما در حوزه ها و مراكز سياسي و فرهنگي و اقتصادي و نظامي منشا افتخار و سربلندي هستند و رهبر بزرگوار انقلاب ايران كه مايه افتخار ملت و ميهن عزيز ما مي باشند به آن سرزمين تعلق دارند. واضح است كه دست هاي پليد بيگانگان در شرايط فعلي براي دامن زدن بر مسائل قومي و نژادي و مذهبي و ايجا تفرقه تلاش مي كنند و البته ملت ما بيدارند و از آمريكا بيزارند.

دري نجف آبادي ابراز اميدواري كرد كه با هوشياري مردم شريف ، ملت بزرگ ما روز به روز به سمت عزت و بقاء و اقتدار پيش رود و دشمنان و بدخواهان بيشتر رسوا شوند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 4 =