در انتخابات سال آینده؛

۲۰۰ میلیون تعرفه رای به حوزه‌های اخذ رای ارسال می‌شود

شناسهٔ خبر: 3928126 -
بوشهر - وزیر کشور گفت: برای انتخابات سال آینده، ۲۰۰ میلیون برگ تعرفه تحت شرایط ویژه نگهداری و به حوزه‌ها ارسال می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن سه انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و میان دوره‌ای مجلس برنامه‌ریزی‌های مختلف برای برگزاری هر چه بهتر این انتخابات انجام شده است.

وی افزود: برای برگزاری قانونمند هر کدام از این انتخابات برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و دستگاه‌های مرتبط در حوزه‌های مختلف آمادگی پیدا کرده‌اند.

رحمانی فضلی تصریح کرد: همچنین کمیته‌های امنیتی نیز برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات برگزار شده است.

وی بیان کرد: یکی دیگر از کمیته‌هایی که در این راستا فعال شده‌اند کمیته تبلیغات است که در راستای اطلاع‌رسانی برنامه‌ها به کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را انجام می‌دهند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه از ۳۰ اسفند نام‌نویسی کاندیدای شورای شهر و روستا آغاز می‌شود، عنوان کرد: همچنین نام‌نویسی کاندیدای ریاست جمهوری نیز از ۲۲ فروردین انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ۱۰ هزار شعبه انتخابات شورای شهر و روستا به‌صورت الکترونیک برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: با برگزاری انتخابات الکترونیک به‌صورت پایلوت تلاش می‌کنیم در انتخابات‌های آتی آمادگی لازم انجام شود.

رحمانی فضلی افزود: برای انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال آینده، ۲۰۰ میلیون برگ تعرفه تحت شرایط ویژه نگهداری و به حوزه ها ارسال می شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 2 =