مدیرروابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر:

دلیل محدودیت حضور خبرنگاران در بازار/ جداگانه مجوز صادر می‌کنیم

شناسهٔ خبر: 3958728 -
مدیر روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر درباره دلیل نیاز خبرنگاران به دریافت مجوز برای حضور در بخش بازار فیلم این رویداد، توضیحاتی را ارائه داد.

کیوان کثیریان مدیر روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش که چرا ورود اهالی رسانه به بازار فیلم ممنوع بوده و منوط به دریافت مجوز از سوی جشنواره است؟ گفت: خبرنگاران می‌توانند وارد فضای بازار شوند اما به شرط اینکه از سوی جشنواره مجوز حضور در بازار را دریافت کنند. البته اتفاق فوق به این دلیل نیست که ما می‌خواهیم حضور خبرنگاران را در بازار، مدیریت و برای آنها اجازه صادر کنیم بلکه به این دلیل است که در بازار فیلم، محدودیت فضا داریم و تعداد رسانه‌ها بسیار زیاد است و برای جلوگیری از ازدحام و ایجاد مزاحمت در فضای بازار محدودیت‌هایی را برای کارت‌های اهالی رسانه ایجاد کرده‌ایم.

وی ادامه داد: البته قرار نبود چنین محدودیت‌هایی ایجاد شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد تا تنها خبرنگاران فعالی که می‌خواهند گزارش یا خبر از بازار تهیه کنند، وارد فضای مورد نظر شوند. برخی از رسانه‌ها تمایلی به تهیه گزارش و یا خبر از بازار فیلم ندارند و تنها در فضای آن تردد می‌کنند. به هر حال حضور جمعیت زیاد باعث ایجاد مزاحمت برای غرفه‌داران می‌شود. تأکید می‌کنم که محدودیتی در ارائه مجوز برای رسانه‌های فعال که می‌خواهند از بازار گزارش تهیه کنند، نداریم.

کثیریان در پایان گفت: هر کدام از خبرنگارانی که تمایل به تهیه گزارش از بازار فیلم دارند، می‌توانند به بخش ارتباط با رسانه، مراجعه و مجوز خود را دریافت کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 7 =